Forever Focus

Forever Focus

2 Opinie
442,10 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Jeśli w ciągu dnia dopada Cię spadek energii lub nie możesz skupić się na pracy, rozwiązanie stanowi Forever Focus. Ten specjalnie opracowany suplement diety skutecznie usprawnia koncentrację, poprawia pamięć, a dodatkowo zwiększa energię do działania. Produkt ten polecany jest studentom, seniorom oraz sportowcom.

Codzienne obowiązki, takie jak praca, nauka czy też sprawy rodzinne, wiążą się z potrzebą skupienia i jasności umysłu. Jednak zarówno stres, jak i czynniki rozpraszające powodują spadek koncentracji oraz produktywności. W takim przypadku pomocne okaże się wzmocnienie organizmu przy pomocy odpowiednio skomponowanego suplementu diety.

Receptura Forever Focus zawiera unikalną kompozycję ziół z dodatkiem witamin i minerałów. Dzięki temu produkt ten korzystnie wpływa na pracę umysłu, usprawniając koncentrację, a także produktywność. Odpowiednio dobrane składniki przyczyniają się również do zwiększenia odporności na stres. Dzięki temu Forever Focus doskonale sprawdzi się w przypadku studentów, pracowników umysłowych czy też sportowców.

W składzie preparatu zawarte są dobroczynne wyciągi, z takich roślin jak miłorząb dwuklapowy, różeniec górski, bakopa drobnolistna, guarana oraz zielona herbata. Sprawność umysłową zwiększa kwas pantotenowy, prawidłowe funkcje poznawcze wspiera cynk, a za utrzymanie wysokiej koncentracji odpowiada L-tyrozyna. Natomiast witaminy B6 i B12 sprawiają, że Forever Focus zmniejsza również uczucie zmęczenia.

forever focus skład

2 Opinie

Na plus
Zgadzam się z powyższą opinią, ja też kupiłam bo moja praca wymaga dużej koncentracji i uważam że mniej się teraz jakby meczę a przez to mogę więcej zrobić. Zobaczymy jak przy dłuższym stosowaniu. Cena trochę wysoka mam nadzieję że będzie warto.

Do są mnie rewelacja
Niedawno zacząłem używać ale już widzę pierwsze efekty. Obecnie pracuję w domu zdalnie i muszę się bardzo skupić i koncentrować na tym co robię a nie jest to łatwe przy licznej rodzinie... natomiast odkąd biorę te suplementy uważam że moja wydajność jest większa a i mam przy tym więcej cierpliwości😀

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń