lycium plus forever

Forever Lycium Plus

2 Opinie
175,02 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

 
Forever Lycium Plus to suplement diety stworzony z myślą o tych wszystkich osobach, które potrzebują wzmocnienia dla swojego organizmu. Unikalne połączenie lukrecji i licium doskonale odżywia organizm i rewitalizuje go na poziomie komórkowym.

Forever Lycium Plus® to suplement diety łączący w swoim składzie ekstrakt z owoców kolcowoju z wyciągiem z korzenia lukrecji.

Historia używania obydwu tych roślin sięga czasów starożytnych Chin.

  •     Źródło składników pochodzenia roślinnego
  •     Zawiera lukrecję – składnik o działaniu wzmacniającym organizm, jeden z najbardziej efektywnych naturalnych antyutleniaczy, dodaje sił i energii


Pod tą ekscytującą, egzotyczną nazwą kryje się niezwykły produkt, będący połączeniem ekstraktu z owoców kolcowoju z wyciągiem z korzenia lukrecji. Obydwie te rośliny mają z pewnością jedną wspólną cechę – historia ich używania sięga aż czasów starożytnych Chin. Okazuje się, że już przeszło 2000 lat temu zarówno korzeń lukrecji, jak i jagody kolcowoju były niezwykle szeroko stosowane w krajach Dalekiego Wschodu, gdzie kierowano się zasadą dbałości o utrzymanie harmonii i równowagi zdrowotnej całego organizmu.

Ekstrakt z korzenia lukrecji wspiera przemianę materii i trawienie, dodaje energii. To także jeden z silniej działających naturalnych antyutleniaczy. Nie przypadkiem oba składniki znalazły się w ofercie Forever Living Products tuż obok czystego miąższu aloe vera. Najlepiej więc zrobimy łącząc wszystkie dostępne nam siły natury przeciwko procesom zbyt szybkiego „zużywania się” organizmu i wszystkim związanym z tym skutkom. Tak wiele można zrobić już od dzisiaj. Ot, choćby popijając Forever Lycium Plus™ swoją codzienną porcją Forever Aloe Vera Gel™ lub Forever Aloe Berry Nectar™.

forever lycium plus skład

2 Opinie

Dla zdrowia
Dobrze zrównoważony i wspomagający w trakcie choroby pozwala wyjść z niej bez nawrotów

rewelacyjny produkt
Zaczęłam stosować w okresie rekonwalescencji i szybko postawił mnie na nogi! Na pewno warto stosować w takich momentach...

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń