Forever iVision - Forever na oczy

Forever iVision

180,70 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever iVision - Suplement dla wsparcia naszych oczu

Forever iVision to doskonały suplement diety stworzony, by ułatwić ochronę oczu oraz ich odżywianie. W recepturze Forever iVision nie brak przeciwutleniaczy, witamin, substancji roślinnych oraz zaawansowanych technologicznie  składników, które kompleksowo wspierają nasze oczy

Forever iVision to suplement diety, który ma dobroczynny wpływ na oczy. Zadbaj o prawidłowe widzenie stosując ten nowoczesny preparat! Forever iVision dostarcza oczom odpowiednio dobrane składniki odżywcze, które zapewniają oczom niezbędne elementy dla zachowania zdrowia.

Witaminy C i E, cynk, ekstrakt z owoców borówki czarnej oraz obecny beta-karoten, to składniki odżywcze niezbędne dla prawidłowej pracy układu wzroku. Jeśli chcesz wspomóc swoje oczy w codziennych zmaganiach ze smogiem, promieniowaniem monitorów czy długiej pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach, Forever iVision jest tym, czego potrzebujesz!

Zadbaj o oczy kompleksowo z Forever iVision, dostarczając im wszystkie niezbędne składniki! Wyjątkowy składnik – Lutemax® 2020 to ekstrakt z kwiatów aksamitki, który został specjalnie opracowany i przebadany po to, aby skutecznie chronić i odżywiać oczy. Zawiera on tak cenne dla zdrowia oczu luteinę i zeaksantynę.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń