Forever Lean

Forever Lean

1 Opinie
160,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Naturalna kontrola masy ciała

Problemy metaboliczne dotykają wielu osób. Nieprawidłowa przemiana dostarczanych wraz z pokarmem substancji odżywczych szybko prowadzi do nadwagi. A ta do wielu schorzeń, a także gorszego samopoczucia. Jak sobie z tym radzić? Jak skutecznie kontrolować masę ciała? Odpowiedzią na te pytania jest suplement diety Forever Lean.

Problem rozwiązany u źródła

Utrata kontroli masy ciała bardzo często spowodowana jest zaburzeniami przemiany tłuszczy i węglowodanów. Dlatego też Forever Lean firmy FLP to suplement, który koncentruje się na ich optymalnej absorpcji. Tym samym staje się on doskonałym wsparciem zarówno dla osób przechodzących dietę redukcyjną, jak i tych, którzy z diety wychodzą i obawiają się efektu jo-jo.

Dwa niezwykłe składniki

Aby suplement doskonale radził sobie zarówno z tłuszczami, jak i węglowodanami, w warunkach laboratoryjnych połączono dwa niezwykłe składniki. Pierwszy z nich to błonnik pozyskiwany z kaktusa Opuntia ficus-indica.  Błonnik ten, poza tym, że reguluje procesy trawienne, posiada niezwykłą zdolność wiązania tłuszczów. Dzięki niemu nadmierna ilość tłuszczu dostarczona wraz z pożywieniem nie ma możliwości odkładania się. Błonnik rozkłada ją i pomaga usunąć z organizmu. 

Drugi składnik to białko pozyskiwane z nasion fasoli zwyczajnej. Jego zadaniem jest podkręcanie metabolizmu cukrów. Białko to zmniejsza absorpcję węglowodanów zachodzącą w jelicie cienkim, przez co organizm przyswaja ich znacznie mniej.

Wsparci minerałów

Dopełnieniem składu Forever Living Lean jest chrom. Ten minerał odgrywa niezwykle ważną rolę w regulacji poziomu cukru we krwi. I to dzięki niemu system kontroli masy ciała staje się kompletny. W efekcie utrzymanie pożądanej wagi przestaje być problemem.

Forever Living products Lean to suplement, który skutecznie pomaga uzyskać i utrzymać idealną wagę.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Bardzo dobry produkt!
bardzo dobry

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy