Forever Lean

Forever Lean

2 Opinie
181,00 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Naturalna kontrola masy ciała

Problemy metaboliczne dotykają wielu osób. Nieprawidłowa przemiana dostarczanych wraz z pokarmem substancji odżywczych szybko prowadzi do nadwagi. A ta do wielu schorzeń, a także gorszego samopoczucia. Jak sobie z tym radzić? Jak skutecznie kontrolować masę ciała? Odpowiedzią na te pytania jest suplement diety Forever Lean.

Problem rozwiązany u źródła

Utrata kontroli masy ciała bardzo często spowodowana jest zaburzeniami przemiany tłuszczy i węglowodanów. Dlatego też Forever Lean firmy FLP to suplement, który koncentruje się na ich optymalnej absorpcji. Tym samym staje się on doskonałym wsparciem zarówno dla osób przechodzących dietę redukcyjną, jak i tych, którzy z diety wychodzą i obawiają się efektu jo-jo.

Dwa niezwykłe składniki

Aby suplement doskonale radził sobie zarówno z tłuszczami, jak i węglowodanami, w warunkach laboratoryjnych połączono dwa niezwykłe składniki. Pierwszy z nich to błonnik pozyskiwany z kaktusa Opuntia ficus-indica.  Błonnik ten, poza tym, że reguluje procesy trawienne, posiada niezwykłą zdolność wiązania tłuszczów. Dzięki niemu nadmierna ilość tłuszczu dostarczona wraz z pożywieniem nie ma możliwości odkładania się. Błonnik rozkłada ją i pomaga usunąć z organizmu. 

Drugi składnik to białko pozyskiwane z nasion fasoli zwyczajnej. Jego zadaniem jest podkręcanie metabolizmu cukrów. Białko to zmniejsza absorpcję węglowodanów zachodzącą w jelicie cienkim, przez co organizm przyswaja ich znacznie mniej.

Wsparci minerałów

Dopełnieniem składu Forever Living Lean jest chrom. Ten minerał odgrywa niezwykle ważną rolę w regulacji poziomu cukru we krwi. I to dzięki niemu system kontroli masy ciała staje się kompletny. W efekcie utrzymanie pożądanej wagi przestaje być problemem.

Forever Living products Lean to suplement, który skutecznie pomaga uzyskać i utrzymać idealną wagę.


• Produkt zawiera składniki, które pomagają kontrolować masę ciała, dzięki zmniejszaniu wchłaniania tłuszczu z diety oraz utrzymywaniu poziomu cukru we krwi.

forever lean skład

2 Opinie

Wystarczający
Bomba wieloskładnikowa na regenerację organizmu i właściwe wsparcie zdrowia

Bardzo dobry produkt!
bardzo dobry

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń