Aloes Forever

Od wielu setek, a nawet tysięcy lat ludzie z różnych zakątków świata wykorzystują zdrowotne właściwości aloesu. Co jest w nim takiego niezwykłego?

Aloes znany był już starożytnym Grekom. Także w cywilizacji dawnych Chin odgrywał dużą rolę - jego właściwościom przypisywano wręcz magiczną moc. Trudno się temu dziwić - prowadzone współcześnie badania w laboratoriach na całym świecie dowodzą, że w aloesie drzemie naprawdę wielki potencjał.

Po usunięciu skórki z liścia otrzymujemy niezwykle wartościowy miąższ. A płynna postać tegoż miąższu to niezwykle zdrowy napój, który m.in. wzmacnia organizm. Warto dodać go do codziennej diety - zawiera mnóstwo witamin, a także aminokwasy i niezbędne minerały. Napój ten pozytywnie wpływa na stan całego organizmu zarówno fizyczny - m.in. poprawia trawienie, jak i psychiczny - poprawia samopoczucie.

Aloe vera to niezwykła roślina, której miąższ to wartościowe uzupełnienie diety każdego, kto z uwagą troszczy się o zdrowie swoje i swoich bliskich. Warto też dodać ,że Aloes Forever uzyskał jako pierwszy certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (International Aloe Science Council – IASC),

Produkt został dodany do listy życzeń