Forever B12 Plus

Forever B12

2 Opinie
82,28 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever B12 Plus to suplement diety, stworzony w laboratoriach Forever z myślą o tych wszystkich osobach, których organizm ma szczególne zapotrzebowanie na witaminę B12 oraz kwas foliowy. Te dwa niezwykle aktywne biologicznie związki odgrywają szalenie ważną rolę na poziomie mikrokomórkowym.

Forever B12 Plus® to połączenie witaminy B12 z kwasem foliowym – dwóch podstawowych substancji odżywczych, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

  •     Uzupełnia dietę w witaminę B12 i kwas foliowy wpływające na prawidłowy metabolizm homocysteiny.
  •     Witamina B12 wspiera prawidłową produkcję czerwonych krwinek, kwas foliowy pomaga w prawidłowej produkcji krwi.
  •     Witamina B12 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.


Niezastąpione połączenie witaminy B12 z kwasem foliowym – dwóch podstawowych substancji odżywczych, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Witamina B12 jest szczególnie zalecana wegetarianom oraz osobom preferującym żywność wysokoprzetworzoną. Witamina B12 wpływa na produkcję czerwonych krwinek, a kwas foliowy – na produkcję krwi. Obydwa te składniki odgrywają także ważną rolę w procesie podziału komórek w naszym organizmie. Są one również potrzebne do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny w organizmie.

Najlepiej jest połączyć codzienne przyjmowanie Forever B12 Plus ze stosowaniem innych produktów odżywczych Forever Living Products, zwłaszcza napojów aloesowych.

forever b12 plus skład

2 Opinie

Dla zdrowia
W dzisiejszych czasach suplementacja jest wskazana a nawet niezbędna dla utrzymania właściwej witalności i zdrowia przez długie lata

Przydatne
Bardzo dobre witaminy spełniają swoją rolę

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń