Forever Aloe Mango

149,00 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Aloe Mango

Szczególnie smaczne i orzeźwiające są naturalne soki, które od zarania dziejów zachwycają ludzkie podniebienia. Z kolei łączenie tego typu napojów powiela zarówno ich zdrowe właściwości, jak i doskonały smak - dobrym przykładem jest tutaj sok Forever Aloe Mango.

Aloes do picia Forever Aloe Mango jest połączeniem niepowtarzalnego miąższu aloesowego, z popularnym na całym świecie, indiańskim owocem mango. Dodatkowo został on wzbogacony o sporą ilość witaminy C, co jeszcze bardziej urozmaica smak napoju, jak i czyni go znacznie zdrowszym. Jednak dodatkowe witaminy są jedynie czubkiem góry lodowej, ponieważ zarówno aloes, jak i mango mają w sobie całą listę zdrowych składników.

Sok z aloesu od bardzo dawna jest używany w przemyśle medyczno-kosmetycznym oraz jako znakomity napój. Wszystko to dzięki jego właściwościom. Sok ten znakomicie działa na układ trawienny i zwiększa odporność organizmu. Co więcej, redukuje poziom stresu i zmęczenia. Miąższ aloesowy również wspomaga oczyszczanie ciała z wszelkich toksyn oraz reguluje poziom glukozy we krwi. Wszystko to przy zachowaniu doskonałego smaku i zapachu tej rośliny.

Z kolei owoce mango dostarczają, chociażby witamin A, B oraz E. Ponadto, zawierają ważne dla człowieka składniki mineralne, takie jak żelazo, magnez, czy potas. Biolodzy odkryli też zależność między spożywaniem mango a stanem zmysłu wzroku. Udowodniono, że dzięki luteinie i zeaksantynie zawartej w tych owocach, poprawiają one ostrość widzenia, a lekarze nawet zalecają regularne ich jedzenie osobom o słabym wzroku. 

Wszystko to przekłada się na doskonałą jakość soku Forever Aloe Mango, nie tylko pod względem smaku i konsystencji, ale również jako źródła wielu witamin i składników mineralnych. Jeśli szukasz zdrowego, lecz smacznego napoju, to nie mogłeś trafić na lepszy produkt.

Właściwości Aloesu Forever Mango

  • Ekstrakt aloesowy około 86% soku z liści aloesu
  • Produkt nie zawiera sztucznych aromatów
  • Zawiera dużą ilość polifenoli
  • Zawiera koncentraty naturalnych soków z mango
  • Wysoka zawartość witaminy C
  • Nie zawiera glutenu
  • Bez konserwantów
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń