Essentials Oils Defense Forever

Essentials Oils Defense

159,11 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Marka Forever Living Products znana jest ze stosowania naturalnych rozwiązań oraz zamiłowania do w pełni czystych składów. Essentials Oils Defense od marki Forever Living Products to unikalna i trwała kompozycja zapachowa stworzona z najwyższej jakości olejków. W skład Essential Oils Defense wchodzą oleje roślinne pochodzące z Indii, Nepalu, Somalii, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Madagaskaru, a także Węgier.

Pochodzenie olejów roślinnych jest tak zróżnicowane, aby zapewnić jak najlepsze składniki składające się na kompozycję Forever. Ta orientalna i zróżnicowana kompozycja to połączenie goździków, pomarańczy, cynamonu, rozmarynu, kadzidła, eukaliptusu, a także szyszkojagody (znanej również jako Juniper Berry). Taka kompozycja ma szczególnie korzystny wpływ na system immunologiczny, który znacząco wspiera.

Aby skorzystać z zaskakujących właściwości Forever Essential Oils Defense wystarczy rozcieńczyć dwie krople mieszaniny olejów roślinnych w 120 ml wody, a następnie dokładnie wymieszać powstały roztwór.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń