Vitolize dla kobiet

Forever Vitolize dla kobiet

2 Opinie
168,20 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

 Mieszanka bogatych w antyutleniacze owoców, ziół, witamin i minerałów w suplemencie dla kobiecej witalności Vitolize™, została skomponowana z myślą o kobiecych potrzebach.

W skład Forever Vitlize™, suplementu dla kobiecej witalności, wchodzi unikalna mieszanka substancji roślinnych – sproszkowanych jabłek, passiflory i jagód cytryńca.

Zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS) to problem, który potrafi w dużym stopniu utrudnić funkcjonowanie. Te z kobiet, które się z nim zmagają, wiedzą doskonale, jak przytłaczające i frustrujące mogą być jego objawy. Na szczęście obecnie mają one do dyspozycji produkty takie, jak Vitolize Women™ - unikalną kompozycję adaptogenów, która przyczynia się do harmonijnej pracy organizmu osoby dotkniętej PMS. 

Vitolize - mieszanka tradycyjnych zioł

Fizjologiczne zmiany, które zachodzą w ciele kobiety w okresie poprzedzającym miesiączkę, to tylko jedna z przyczyn, która przykłada się do powstania PMS. Niestety, pozostałych powodów możemy upatrywać głównie w czynnikach cywilizacyjnych. Współczesne kobiety najczęściej prowadzą życie, w którym stres staje się ich nieodłącznym, choć nieproszonym towarzyszem. Jeśli weźmiemy pod uwagę także zwiększoną ekspozycję na szkodliwe czynniki środowiskowe oraz metabolity leków i środków antykoncepcyjnych, wnioski stają się oczywiste – kobietom z PMS zdecydowanie przyda się wsparcie! Starannie stworzony suplement Vitolize Women™ powstał specjalnie dla nich.

Roślinna kompozycja, która wzmacnia i tonizuje

W skład preparatu Vitolize Women™ wchodzi kilka istotnych dla zdrowia psychofizycznego roślin, od niepamiętnych czasów wykorzystywanych prze tradycyjne kultury z różnych zakątków globu. To przede wszystkim słynny cytryniec chiński, przyczyniający się do utrzymania w zdrowiu układu nerwowego i odpornościowego. Jego korzystny wpływ na wydzielanie przez ciało estrogenów jest szczególnie przydatny w terapii PMS i podobnych dolegliwości. To również kolejny znany adaptogen – passiflora, dzięki któremu organizm łatwiej radzi sobie ze stresem, a współczulny układ nerwowy nie ulega nadmiernej aktywizacji. Pozostałe składniki Vitolize Women™ to sproszkowane jabłka, znakomity prebiotyk naturalny, a także żurawiny, wpływające na zdrowie układu moczowo-płciowego.

  •     Unikalna mieszanka substancji roślinnych: sproszkowane jabłka, passiflora i jagody cytryńca
  •     Wspiera równowagę hormonalną dla twojego dobrego samopoczucia
  •     Stworzone z myślą o kobiecych potrzebach
  •     Opatentowane sproszkowane żurawiny

forever vitolize women

2 Opinie

Sama korzyść
wspiera dodaje energii i witalności świetny suplemnt

Świetny
Działa bardzo dobrze

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń