Vitolize dla kobiet

Vitolize dla kobiet

2 Opinie
148,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

 Mieszanka bogatych w antyutleniacze owoców, ziół, witamin i minerałów w suplemencie dla kobiecej witalności Vitolize™, została skomponowana z myślą o kobiecych potrzebach.

W skład Forever Vitlize™, suplementu dla kobiecej witalności, wchodzi unikalna mieszanka substancji roślinnych – sproszkowanych jabłek, passiflory i jagód cytryńca.

  •     Unikalna mieszanka substancji roślinnych: sproszkowane jabłka, passiflora i jagody cytryńca
  •     Wspiera równowagę hormonalną dla twojego dobrego samopoczucia
  •     Stworzone z myślą o kobiecych potrzebach
  •     Opatentowane sproszkowane żurawiny


Dyskomfort związany PMS lub menopauzą może być powodowany zmianami hormonalnymi, które w tym czasie zachodzą w organizmie kobiety. Aby złagodzić skutki tych zmian zaleca się wzbogacić dietę w wybrane składniki. Z myślą o kobiecych potrzebach stworzyliśmy Vit♀lize™, który jest mieszanką bogatą w antyutleniające witaminy i minerały oraz składniki pochodzące z owoców i ziół.

Wyjątkowa mieszanka składników roślinnych
W skład Vitolize™ wchodzą sproszkowane jabłka, passiflora i jagody cytryńca. Cytryniec chiński (Schizandra chinensis) od wieków używany jest dla zachowania równowagi hormonalnej oraz wspierania ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Poza tym jest on adaptogenem i antyutleniaczem. Te składniki roślinne wzbogaciliśmy sproszkowaną żurawiną. Opatentowana technologia sprawia, że żurawiny chronione są przed zniszczeniem przez kwasy w żołądku.


Ekskluzywna mieszanka substancji odżywczych
Vitlize™ Women zawiera także mieszankę substancji odżywczych opracowaną specjalnie dla wspierania równowagi hormonalnej oraz ogólnego samopoczucia kobiet. Stres i popularne leki, w tym środki antykoncepcyjne i stosowane w hormonalnej terapii zastępczej mogą zachwiać równowagę hormonalną w organizmie. Obecna w produkcie witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej, a witamina C zwiększa wchłanianie tak bardzo potrzebnego każdej kobiecie żelaza. Witamina D natomiast wspomaga przyswajanie ważnych dla zachowania zdrowych kości wapnia i fosforu. Witaminy zostały połączone z opatentowaną formą żelaza – minerałem istotnym dla funkcjonowania układu krwionośnego. Użyto ich w takich proporcjach, by zapewnić optymalne wsparcie.

forever vitolize women

2 Opinie

Sama korzyść
wspiera dodaje energii i witalności świetny suplemnt

Świetny
Działa bardzo dobrze

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

   forever kosmetyczka