Forever Kids

Forever Kids - Witaminy dla dzieci

5 Opinie
69,00 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Witaminy Forever Kids to suplement diety dla dzieci i dorosłych. To zestaw tabletek witaminowych wzbogaconych dodatkiem sproszkowanych owoców i warzyw. Suplement diety jest odpowiedni dla dzieci już od czwartego roku życia. Co więcej, kolorowe tabletki do ssania są znacznie chętniej wybierane przez małe dzieci w porównaniu do zwykłych suplementów.

Forever Kids - Witaminy i substancje mineralne skojarzone z mieszanką sproszkowanych owoców i warzyw takich jak szpinak, brokuły, pomidory czy kapusta.

  •     Źródło witamin, makro i mikroelementów
  •     Składniki naturalnego pochodzenia z warzyw i owoców wykazują wzmocnione działanie antyutleniające
  •     Suplement nie tylko dla dzieci – dorośli także potrzebują naturalnego wzmocnienia!


W każdym z nas, niezależnie od wieku, pozostaje coś z dziecka. Każdy z nas pamięta słowa rodziców: „Zjedz ten szpinak (marchewkę, buraczki itd.), bo to zdrowe”. Ci, którzy tak do nas mówili, życzyli nam jak najlepiej – abyśmy urośli, byli zdrowi i silni. I co więcej – mieli rację! W środowisku, w którym przyszło nam żyć obecnie, próżno by szukać obszarów wolnych od groźnych dla zdrowia zanieczyszczeń. Aby zneutralizować ich działanie na nasz organizm, powinniśmy spożywać jak najwięcej żywności naturalnego pochodzenia, zawierającej biologicznie czynne składniki odżywcze, zwane w skrócie „fitoskładnikami”.

Spróbujmy więc sięgnąć po witaminy Forever Kids – gotowy produkt, w którym witaminy i substancje mineralne skojarzono z mieszanką sproszkowanych owoców i warzyw takich jak szpinak, brokuły, pomidory czy kapusta. Forever Kids to suplement zawierający witaminy i minerały.

Witaminy A, C, D, witaminy B6, B12, kwas foliowy, miedź, żelazo, wapń, cynk wpływają korzystnie na działanie układu odpornościowego.

forever kids skład

5 Opinie

dasdasds
adasdasddsadasdsadsa

Dobre
Świetny produkt

Witaminowa bomba
Bardzo zadowalający produkt dostarcza wielu minerałów i witamin których potrzebujemy dostarczać do naszego organizmu

witaminy
Super! szkoda że często nie ma ich na stanie w sklepie. Chyba są często kupowane może dlatego nie nadążają z produkcją. Moje dziecko bardzo je lubi a to dla mnie ważne bo ogólnie mam problem z podawaniem mu jakichkolwiek leków czy witamin. Ogólnie to niejadek straszny a te witaminy akurat lubi :)

Extra!
Moje Dzieci uwielbiają te witaminy !!! Zimą prawie nie chorują :) Jesteśmy z mężem zachwyceni,

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń