Forever Pola Zieleni

Forever Fields of Greens - Pola Zieleni

2 Opinie
66,00 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Field of Greens® - Pola Zieleni

Zielone warzywa to prawdziwe skarby, jakimi obdarowała nas natura. Ich obecność w codziennej diecie wspiera kondycję psychiczną i fizyczną . A to za sprawą bogactwa witamin, minerałów, antyutleniaczy, białek czy innych składników aktywnych biologicznie. Z myślą o tych wszystkich, którzy o zielonych warzywach zapominają jednak na co dzień, powstał suplement diety Forever Fields of Greens.

Zielone barwy zdrowia

Zielone warzywa to prawdziwe skarby, jakimi obdarowała nas natura. Ich obecność w codziennej diecie gwarantuje doskonałą kondycję psychiczną i fizycz ną organizmu. A to za sprawą bogactwa witamin, minerałów, antyutleniaczy, białek czy innych składników aktywnych biologicznie, które rewitalizują, odmładzają, wzmacniają i odżywiają. Z myślą o tych wszystkich, którzy o zielonych warzywach zapominają jednak na co dzień, powstał suplement diety Forever Fields of Greens.

Prosto z ekologicznych pól

Suplement diety, jakim jest Forever Fields of Greens firmy FLP , to swoiste novum na polskim rynku, a także swoisty fenomen. To jedyny suplement diety o tak bogatym i doskonale przyswajalnym składzie, którego każdy składnik jest w stu procentach naturalny. A co można w nim znaleźć? Wyciągi takich roślin, jak lucerna, zielony jęczmień, zielona pszenica, pieprz Cayenne oraz miód.

Odżywcza bomba

Forever Pola Zieleni to suplement diety łączący w sobie niemal wszystkie występujące w naturze składniki biologiczne, których potrzebuje organizm, by prawidłowo funkcjonować i zachować doskonałą kondycję na lata. Poza pełnym wachlarzem witamin i minerałów, w każdej tabletce znaleźć można też chlorofil, błonnik, biotynę, mnóstwo aminokwasów czy antyoksydantów. Dlatego też suplement wykazuje tak silne działanie odżywcze.

Doskonała przyswajalność, doskonała penetracja 

Formuła suplementu została opracowana tak, aby składniki zawarte w każdej tabletce uwalniały się dopiero w momencie dotarcia do niższych partii przewodu pokarmowego. Dzięki temu są one doskonale przyswajalne przez organizm. Co więcej, formuła ta pomaga im docierać do jądra komórki i od środka ją dogłębnie odżywiać. I to dlatego suplement jest tak skuteczny w swoim działaniu.

Dla Niej i dla Niego

Skład suplementu oraz jego naturalne źródła sprawiają, że doskonale sprawdza się on w diecie osób o różnej płci i w różnym wieku. Bez obaw mogą stosować go zarówno dzieci, jak i kobiety w ciąży. Reguluje on procesy trawienne, poprawia parametry krwi, redukuje mdłości kobiet ciężarnych, wspiera prawidłowy rozwój płodu, podnosi naturalną odporność, czy detoksykuje.

  •     Jęczmień posiada właściwości antyoksydacyjne   
  •     Lucerna utrzymuje w zdrowiu dolne drogi moczowe, działa pozytywnie na trawienie i pomaga zachować prawidłowy poziom glukozy we krwi   
  •    Z dodatkiem miodu

fields of greens skład

2 Opinie

Skuteczna jakość
Wspaniale reguluje prace organizmu wspomagając go w dziennej walce ze szkodliwymi czynnikami z wielu źródeł

Bez zarzutów
Produkt ok

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń