Forever Pola Zieleni

Forever Fields of Greens

2 Opinie
56,00 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Field of Greens® - Pola Zieleni

Zielone warzywa to prawdziwe skarby, jakimi obdarowała nas natura. Ich obecność w codziennej diecie wspiera kondycję psychiczną i fizyczną . A to za sprawą bogactwa witamin, minerałów, antyutleniaczy, białek czy innych składników aktywnych biologicznie. Z myślą o tych wszystkich, którzy o zielonych warzywach zapominają jednak na co dzień, powstał suplement diety Forever Fields of Greens.


Przy dzisiejszym zabieganym stylu życia i wszechobecnych fastfoodach, często okazuje się, że spożywamy zbyt mało świeżych, zielonych pokarmów. Dzięki Forever Fields of Greens, Forever może nam pomóc w uporaniu się z tą kwestią. Wystarczy rzut oka na listę składników, by odkryć prawdziwą skarbnicę „zieleniny”.

  •     Jęczmień posiada właściwości antyoksydacyjne   
  •     Lucerna utrzymuje w zdrowiu dolne drogi moczowe, działa pozytywnie na trawienie i pomaga zachować prawidłowy poziom glukozy we krwi   
  •    Z dodatkiem miodu

Zadbaj o to, by w twojej diecie nie zabrakło antyutleniaczy. Pola Zieleni łączą młode zboża – pszenicę, jęczmień, lucernę z pieprzem Cayenne. Natomiast dodatek miodu to wsparcie energii.

Zadbaj o to, by w twojej diecie nie zabrakło antyutleniaczy. Pola Zieleni Forever łączą młode zboża – pszenicę, jęczmień, lucernę z pieprzem Cayenne. Mieszanka ciemnozielonych sproszkowanych liści z pieprzem Cayenne to doskonały element codziennej diety. Natomiast dodatek miodu to wsparcie energii.

fields of greens skład

2 Opinie

Skuteczna jakość
Wspaniale reguluje prace organizmu wspomagając go w dziennej walce ze szkodliwymi czynnikami z wielu źródeł

Bez zarzutów
Produkt ok

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń