Forever Active Pro-B™

Forever Active Pro-B™ - Probiotyk

2 Opinie
194,34 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Active Pro-B™ - Probiotyk

Forever Active Pro-B™ to nowy suplement diety od Forever opracowany we współpracy z obecnym liderem w dziedzinie gastroenterologii, jakim jest Copenhagen University Hospital. Suplement diety wyróżnia się unikalną oraz starannie opracowaną mieszanką sześciu szczepów bakterii z rodzaju Lactobacillus i Bifidoacterium. Poza tymi bakteriami w skład suplementu wchodzi też błonnik pokarmowy, który odgrywa ogromną rolę w poprawie przyswajalności powyższych szczepów bakterii.

Błonnik sprawia, że środowisko w drodze do jelita grubego staje się bardziej przyjazne dla bakterii, przez co umożliwia ich przeżycie. W formule suplementu diety Probiotyk Forever Active Pro-B™ zdecydowano się wykorzystać średnio-łańcuchowe fruktooligosacharydy. Taki rodzaj błonnika zapewnia doskonałą fermentację bakterii Bifidobacterium i Lactobacillus.

Wykorzystane w suplemencie szczepy bakterii z rodzaju Lactobacillus i Bifidoacterium zostały wcześniej dokładnie przebadane, a ich wybór został uwarunkowany wcześniej wykonanymi badaniami klinicznymi. Wybrane szczepy bakterii są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a także są dobrze tolerowane przez organizm człowieka.

opakowanie 30 kapsułek

Zobacz film na temat FOREVER Active Pro-B™


2 Opinie

Dziala
Czuć lepsze samopoczucie po 3 tygodniowej kuracji na plus

Super
Po antybiotykoterapii niezastąpiony! I jeszcze darmowa dostawa! Super!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń