Forever DX 4 - Body Balancing System

655,04 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Jeśli mierzysz się ze złym samopoczuciem, brakiem energii do działania lub po prostu niewystarczającą odpornością organizmu zdecydowanie powinieneś rozważyć jego oczyszczenie. Dzięki takim produktom jak zestaw Forever DX4 możliwe jest niemalże całkowite zresetowanie i oczyszczenie organizmu w zaledwie cztery dni. Wyzbycie się wszelkiego rodzaju toksyn i bakterii z ciała, jak i niechęci, stresu oraz pesymistycznych myśli z umysłu od czasu do czasu potrzebne jest każdemu. Suplementy zawarte w Forever DX4 sprawią, że Twoje życie nabierze całej gamy nowych kolorów!

Forever DX4 - całkowite oczyszczenie zaledwie w cztery dni!

Decydując się na zakup Forever DX4 podejmujesz decyzję o oczyszczeniu swojego ciała i ducha. Co to dokładnie oznacza? W ciągu czterech dni z ciała użytkownika suplementów znikną wszystkie możliwe toksyny, zanieczyszczenia oraz inne elementy zakłócające prawidłową pracę organizmu. To samo dotyczy umysłu użytkowników, ponieważ suplementy Forever zostały dobrane tak aby poprawiać samopoczucie, dodawać energii do działania i motywacji, a także wpływać pozytywnie na takie aspekty jak inteligencja emocjonalna oraz hart ducha. Czterodniową kurację Forever DX4 najlepiej jest porównać do zresetowania komputera, który był włączony przez kilka dni i potrzebuje przynajmniej godzinnego odpoczynku.

Co dokładnie zawiera zestaw suplementów Forever DX4?

Na zestaw suplementów oczyszczających organizm składa się wiele produktów, starannie dobranych przez specjalistów współpracujących z firmą Forever. Każdy z nich to bardzo wysokiej jakości produkt stworzony z naturalnych składników, a ich połączone działanie sprawi, że w organizmie nie pozostanie ani jedna toksyna. Uzupełniają się nawzajem nie tylko składniki suplementów, ale również sposób ich zażywania. W zestawie znajdziesz zarówno kapsułki i pastylki do zażywania, jak i tabletki rozpuszczalne, saszetki z suplementami, jak i suplementy w formie pastylek do żucia. Jakby tego było mało w opakowaniu znajdziesz też pyszny napój proteinowy oraz wielostronicową broszurę, która poza dokładną rozpiską zażywania suplementów pokaże Ci jak prowadzić życie w stylu zdrowym dla ciała i ducha.

Czy Forever DX4 ma jakieś przeciwwskazania?

Choć na zestaw suplementów Forever DX4 składają się wyłącznie najzdrowsze suplementy oczyszczające, niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić na czterodniową kurację z ich użyciem. Zakaz ten dotyczy nie tylko osób uczulonych na dane składniki suplementów, ale także ludzi ze wzmożonym zapotrzebowaniem na kalorie. Niestety przez cztery dni oczyszczania organizmu konieczne jest zachowanie bardzo surowej i niskokalorycznej diety, dlatego też osoby przewlekle chore, w ciąży oraz w okresie dojrzewania muszą unikać tego produktu. Sprawę najlepiej jest przedyskutować ze swoim lekarzem.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń