Forever Fiber Błonnik

Forever Fiber

1 Opinie
156,45 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Błonnik pokarmowy to ważny składnik każdej prawidłowo zbilansowanej diety. Możemy go między innymi znaleźć w takich produktach, jak nieprzetworzone warzywa i owoce, różnego rodzaju kasze lub brązowy ryż. Zalecana przez specjalistów dzienna dawka błonnika w diecie to około 30 gram.

Dzięki swoim właściwościom obniża on poziom cholesterolu we krwi i ryzyko miażdżycy, wspomaga prace układu pokarmowego i organizm w procesie detoksykacji. Dodatkowo przez swoje właściwości, po spożyciu pęcznieje w żołądku, zapewniając uczucie sytości na kilka godzin. Z tego tytułu jest często zalecany w diecie mającej na celu redukcję masy ciała.

  •    5 gramów błonnika w każdej saszetce   
  •    Opracowany jako wygodny sposób wspierania optymalnej ilości błonnika w diecie   
  •    Łatwo rozpuszczalny w wodzie lub innym napoju – także z dodatkiem miąższu aloe vera
  •    Szybko się rozpuszcza, ma łagodny smak, nie ma grudek i jest bezglutenowy

Niestety jego podaż w diecie jest często niewystarczająca, aby móc cieszyć się jego dobroczynnymi właściwościami na nasz organizm. Wynika to ze źle zbilansowanej diety i zbyt niskiego spożycia wcześniej wspomnianych produktów spożywczych. 

Forever Fiber to propozycja suplementu diety dla wszystkich, którzy pragną się zdrowo odżywiać, ale z różnych względów mają trudności z utrzymaniem odpowiedniej diety. Produkt Forever Living fiber to unikalna kompozycja czterech rodzajów łatwo rozpuszczającego się w płynach błonnika. Możemy nim przykładowo wzbogacić potrawy, jogurt lub koktajle owocowo-warzywne.

Możemy go też po prostu rozpuścić w butelce wody i popijać ją przez cały dzień. Porcja produktu to dokładnie 5 gram błonnika. Dzięki temu możemy wzbogacić naszą dietę o ten dobroczynny składnik i  jednocześnie nie martwić się o możliwe przekroczenie zalecanej dziennie dawki i nadmierne spożycie.

Błonnik Forever - Opakowanie zawiera 30 sztuk odmierzonych porcji umieszczonych w praktycznych i wygodnych saszetkach. Zabezpieczają one produkt przed działaniem czynników zewnętrznych. Są przy tym poręczne i dzięki nim łatwo dodamy suplement do potrawy lub koktajlu w domu, w pracy lub w trakcie treningu na siłowni.

1 Opinie

Przydatny !
Błonnik z dobrego źródła do każdego posiłku

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń