Forever Calcium

Forever Calcium

2 Opinie
127,00 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Suplement Forever Calcium to preparat w tabletkach, który dostarcza organizmowi wapnia, magnezu oraz witaminy D3. Suplement diety wspiera sprawną pracę kości, stawów i mięśni.

Forever Calcium dostarcza znaczących ilości wapnia, magnezu, cynku, manganu, miedzi oraz witamin C i D, by przyczyniać się do zachowania właściwej struktury i funkcji kości.

Wykorzystywana przez Forever forma wapnia – diglicynian wapnia, jest bardzo skuteczna we wspieraniu optymalnej budowy kości, ponieważ dłużej pozostaje w układzie krwionośnym i nie zakłóca naturalnej równowagi pH w żołądku.

  •     Zawiera witaminę C i D oraz składniki mineralne: wapń, magnez, cynk, mangan i miedź
  •     Wapń, cynk, mangan są niezbędne dla utrzymania zdrowych kości
  •     Witamina D pomaga we wchłanianiu i utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek


Badania naukowe dowiodły, że z wiekiem maleje zdolność naszego organizmu do przyswajania wapnia. Niektóre raporty twierdzą wręcz, że różnica w przyswajaniu wapnia z pożywiania między dzieckiem a dorosłym wynosi 60%. Jak więc możemy wspierać zdrowie naszych kości i zębów?

Codziennie polegasz na sile swojego ciała, a jej źródło kryje się wewnątrz organizmu. Wykorzystywana przez Forever forma wapnia – diglicynian wapnia jest bardzo skuteczna we wspieraniu optymalnej budowy kości, ponieważ dłużej pozostaje w układzie krwionośnym i nie zakłóca naturalnej równowagi pH w żołądku. Co więcej, nasza mieszanka minerałów jest mniejszych rozmiarów, dzięki czemu łatwiejsza do spożycia niż poprzednia receptura.

Dzięki odpowiedniej ilości witaminy D, wapń zawarty w Forever Calcium™ lepiej się wchłania. Zalecana porcja dzienna pokrywa całkowite zapotrzebowanie na wapń, miedź, mangan, witaminę D i C – niezbędne dla utrzymania zdrowych kości.

Spożywając 4 tabletki dziennie dodatkowo zadbasz o swoje zęby, skórę, włosy i paznokcie. Dzięki dodatkowi cynku, witaminy C i miedzi ułatwi Ci również zachować piękny wygląd i ochronić organizm przed procesami starzenia.

flp calcium skład

2 Opinie

Na codzień
Prawidłowe funkcjonowanie kości i stawów jest ważnym elementem aby nie nabawić się kontuzji i problemów w późniejszym wieku gdzie wapń jest niezbędny dla odbudowy

Skuteczne
Działa dość szybko i bardzo skutecznie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń