Infinite by Forever Firming Serum

Infinite by Forever Firming Serum

1 Opinie
314,47 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Piękna i gładka skóra to cel, do którego dąży wiele kobiet. Panujący aktualnie kanon piękności jest bezlitosny dla przebarwień, zwiotczałej skóry, czy też tzw. worków pod oczami- kobiety pragną więc zachować młodość jak najdłużej. Jak im się to udaje?

Infinite by – Firming Serum to produkt stworzony dla kobiet poszukujących odmładzającego eliksiru. Skomponowane z naturalnych składników serum to kosmetyk wielozadaniowy, przeznaczony dla każdej kobiety bez wyjątku. 

Za jego podstawową magiczną właściwość, czyli głębokie nawilżenie oraz poprawę napięcia skóry, odpowiada znany od setek tysięcy lat- aloes. Zawarte w miąższu aloesu kwasy nie tylko spłycają posiadane zmarszczki, ale również przeciwdziałają powstawaniu kolejnych. Substancje wiążące wodę współdziałają w swoim zadaniu z hydrolizowanym kwasem hialuronowym, dzięki czemu otrzymywany jest maksymalny poziom nawilżenia skóry. Na uwagę zasługuje również fakt ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, za który również odpowiedzialny jest kwas hialuronowy. Ponadto serum w swoim składzie posiada ekstrakt drożdżowy. Jego główna rola polega na detoksykacji, czyli oczyszczeniu. Działanie antyoksydacyjne jest szczególnie ważne w profilaktyce zmarszczek oraz nowotworów skóry, które są coraz bardziej "popularne" w polskim społeczeństwie. 

Kompleksowe działanie składników serum zauważalne jest wyłącznie w przypadku jego regularnego stosowania. Produkcja kolagenu, która napędzana jest przez ekstrakt drożdżowy to proces długoterminowy, wymagający czasu i cierpliwości. Codzienne zapewnienie skórze odpowiedniej dawki serum, na pewno przyniesie spektakularne efekty

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Fantastyczne serum
Fantastyczne serum !

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń