Forever Active Boost

Forever Active Boost

2 Opinie
217,07 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Napój energetyczny FAB Forever Active Boost to skuteczna dawka energii. Połączenie Aloe Vera, mieszanki adaptogennych ziół, witamin oraz innych składników, zapewnia długotrwały efekt. Pozwala to na zachowanie wysokiego poziomu energii przez cały dzień. To idealny wybór dla osób, które narażone są na intensywny wysiłek fizyczny, sportowców oraz dla tych, którzy potrzebują zwiększonej dawki energii.

Dzięki wyciągowi z cytryńca chińskiego, FAB Forever Active Boost korzystnie wpływa również na kondycję psychiczną. Cytryniec chiński zapobiega przemęczeniu, pobudza umysł do wydajniejszej pracy, a także poprawia jakość widzenia. Natomiast guarana ma właściwości stymulujące układ nerwowy, co pozwala na zwiększenie koncentracji oraz zapamiętywania. Posiada również działanie pobudzające. Jest to idealny produkt dla studentów i pracowników umysłowych.

Napój energetyczny FAB Forever Active Boost oparty jest na technologii ADX7, stworzonej przez największych rosyjskich naukowców i badaczy sportowych. Pozwala ona na utrzymanie wysokiego poziomu energii przez cały dzień. Kompozycja z adaptogennych ziół, elektrolitów oraz witamin z grupy B sprawia, że jest to najlepszy sposób na szybki zastrzyk energii.

CENA za 12 szt 250ml

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

2 Opinie

Przepyszny
Idealny szot przed pracą ! polecam wypróbować

Super
Dzięki temu napojowi zdałam egzamin n a studiach,nareszcie ! Przydatny podczas nauki dla mnie niezastąpiony . Dzięki Forever ;)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń