Forever Marine Collagen

Forever Marine Collagen

510,00 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Suplement diety Forever Marine Collagen to źródło witamin i mikroelementów, bez których skóra traci jędrność i znacznie szybciej się starzeje. Produkt zawiera w swoim składzie mnóstwo substancji aktywnych, które korzystnie wpływają na kondycję i zdrowie skóry.

Zastosowanie suplementu - podstawowe wskazówki

Suplement Forever Marine Collagen jest przez wielu specjalistów nazywany "kolagenem do picia". Nic w tym dziwnego, gdyż:

- wpływa on korzystnie na jędrność skóry,

- wzbogaca ją o niezbędne dla jej zdrowia witaminy i mikroelementy,

- pobudza ukrwienie tkanki skórnej, wpływając na jej odżywienie,

- poprawia sprężystość i elastyczność tkanek.

Co więcej, preparat ten wpływa również na inne tkanki organizmu, w tym na kości. To dzięki niemu stają się one gęstsze, twardsze i znacznie bardziej wytrzymałe.

Skład - co warto o nim wiedzieć?

O skuteczności suplementu decydują przede wszystkim zawarte w preparacie składniki. Są to m.in.:

1. Witaminy A i C - są to substancje, które wpływają na wzrost stężenia kolagenu w tkance skórnej.

2. Biotyna i cynk - to dzięki nim skóra jest bardziej elastyczna i lepiej odżywiona. Co ważne - substancje te korzystnie wpływają też na jakość wytworów naskórka.

3. Ekstrakt z czarnego pieprzu - jest to substancja, która znacznie poprawia wchłanianie zawartych w preparacie składników aktywnych. 

Stosowanie preparatu - najważniejsze wskazówki

Stosowanie suplementu Forever Marine Collagen jest bardzo proste i polega na codziennym wypiciu napoju powstałego ze zmieszania proszku (jedno opakowanie) z 15 - 20 ml wody. Powstały w ten sposób napój ma charakterystyczny, kwaśno - jagodowy smak. Może być on łączony z niektórymi napojami, w tym z produktami zawierającymi aloes.

Forever Marine Collagen to skuteczne wzmocnienie skóry, kości i wielu innych tkanek. Może warto zastanowić się nad włączeniem go do odpowiednio zbilansowanej diety?

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń