Sonya daily skincare system

Sonya Daily Skincare System - program codziennej pielęgnacji

514,83 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Sonya Daily Skincare System - program codziennej pielęgnacji

W skład programu do codziennej pielęgnacji Sonya Daily Skincare System przeznaczonego do pielęgnacji cery mieszanej wchodzą Refreshing Gel Cleanser, Illuminating Gel, Refining Gel Mask oraz Soothing Gel Moisturizer. Wspólnie kosmetyki te pokrywają całe zapotrzebowanie cery mieszanej pod względem pielęgnacji. Po pierwsze, skóra zostaje dokładnie oczyszczona i usuwamy z niej martwy naskórek. Tak oczyszczona skóra jest wspaniale przygotowana na działanie kolejnych kosmetyków z serii, a dodatkowo jest już wstępnie nawilżona dzięki naturalnym składnikom żelu oczyszczającego o właściwościach nawilżających.

Następnie możemy rozświetlić cerę przy wykorzystaniu odpowiedniego żelu, który nada jej zdrowy i promienny wygląd. Możemy też użyć łagodzącego żelu nawilżającego, który w składzie posiada ponad dziesięć roślinnych składników. Ten żel doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia i potęguje wrażenie dogłębnego nawodnienia cery. Na szczególną uwagę zasługuje także maseczka z programu Sonya Daily Skincare System.

Jeśli nałożymy maseczkę na noc, to rano nasza skóra będzie odżywiona, optymalnie nawilżona i pełna blasku. Tak skomponowany program codziennej pielęgnacji umożliwia doprowadzanie cery mieszanej do jak najlepszej kondycji. Pielęgnacja cery mieszanej często jest zaniedbywana i lekceważona, a tymczasem to właśnie jej pielęgnacja może być wyjątkowo złożona. Należy pamiętać, że cera mieszana wykazuje skłonności cery suchej oraz cery tłustej. Cera mieszana zarówno ma tendencje do poważnych przesuszeń, jak i do nadmiernego przetłuszczania się skóry. Żelowa baza Sonya Daily Skincare System umożliwia nawilżenie odpowiednich partii skóry, dzięki wysokiej zawartości aloesu, jednocześnie regulując nadmierne wytwarzanie sebum w innych partiach.

Program Sonya Daily Skincare System jest w pełni kompatybilny z innymi kosmetykami markami. Jeśli twoja cera wymaga dodatkowej pielęgnacji, z powodzeniem możesz łączyć wyżej opisany program z takimi kosmetykami, jak awakening eye cream czy balancing toner.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń