Forever Pro X2 Cinamon

Forever Pro X2 Cinamon

172,20 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Osoby o zwiększonej aktywności fizycznej powinny zwracać wyjątkową uwagę na swoją dietę. Ponadprzeciętny wysiłek fizyczny przy nieprawidłowych nawykach żywieniowych może skutkować zmęczeniem i zniechęceniem do ćwiczeń oraz brakiem efektów treningowych. Zwiększona podaż białka wspomaga regenerację mięśni po wysiłku oraz pomaga je kształtować. 

Batony wysokobiałkowe Forever Pro X Cinamon to propozycja dla fanów aktywności fizycznej, którzy stawiają na zbilansowaną dietę i wygodę. Stanowi źródło unikatowej mieszanki izolatu białek sojowych i serwatkowych PRO X2. Każdy pojedynczy batonik o masie 4 gram zawiera 15 gram białka, co stanowi ponad 30% jego masy. Dodatkowo w każdym batoniku znajdziemy 2 gramy błonnika. Ze względu na swoje właściwości jest on zalecany w diecie mającej na celu redukcję masy ciała. Pomaga też obniżyć poziom cholesterolu we krwi i wspomaga detoksykację organizmu.

Dzięki tej kompozycji składników produkt wspomaga budowanie upragnionej masy mięśniowej oraz realizację celów związanych z kształtowaniem naszego ciała.

Nie zawiera glutenu, przez co może być spożywany przez osoby chore na celiakię oraz te, które chcą go wykluczyć z codziennej diety. Baton dostępny jest w dwóch kuszących wariantach smakowych, cynamonowym i czekoladowym. Może stanowić samodzielną przekąskę lub dodatek do posiłku. Wygodne opakowanie umożliwia jego konsumpcję w domu, pracy, na siłowni i kiedykolwiek przyjdzie nam na niego ochota. Dzięki niemu łatwo i bez żadnych wyrzeczeń zwiększymy podaż białka w codziennej diecie i przyśpieszymy osiągnięcie upragnionej sylwetki.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń