Emulsja Gentleman's Pride Forever

Forever Gentleman's Pride

1 Opinie
89,00 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

W trosce o delikatną męską skórę twarzy w laboratoriach Forever stworzona została wyjątkowa formuła emulsji po goleniu. Jedna aplikacja rozwiązuje wszystkie problemy związane z podrażnieniem i przesuszeniem naskórka. Emulsja Gentleman's Pride jest niezastąpiona po goleniu.

Naturalna dezynfekcja 

Gentleman's Pride firmy FLP doskonale dezynfekuje powstałe podczas golenia uszkodzenia naskórka. I wcale nie potrzebuje do tego alkoholu. W emulsji wykorzystane zostały bowiem antybakteryjne właściwości aloesu. Jego niezwykła koncentracja chroni skórę przed inwazją drobnoustrojów, zapobiegając tym samym rozwojowi stanów zapalnych. Zawarte w nim saponiny i liczne enzymy białkowe przyspieszają natomiast gojenie.

Wspaniałe nawilżenie

Poza działaniem bakteriostatycznym, skoncentrowany miąższ z aloesu wykazuje również silne działanie nawilżające. Jego zdolności penetracyjne sprawiają, że zawarte w nim mikroelementy wnikają wgłąb naskórka, rewitalizując go i utrzymując optymalny poziom wody. Skóra tuż po goleniu pozostaje więc pełna blasku i witalności.

Ochrona po goleniu

Natychmiastowe działanie emulsji po goleniu Forever to nie jedyna jej zaleta. Podczas gdy tuż po aplikacji łagodzi podrażnienia, na kilka godzin po niej chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Na naskórku tworzy niewidzialną barierę ochronną, która niczym tarcza odbija zarówno promienie słoneczne, jak i wolne rodniki czy inne zanieczyszczenia. Dzięki temu skóra pozostaje pełna blasku i znacznie wolniej się starzeje.

Gentleman's Pride Forever Living to rozwiązanie dla wymagających mężczyzn. Mężczyzn, którzy szukają rozwiązań skutecznych, a zarazem opartych w stu procentach na naturze.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Gładkie nawilżenie
Nie podrażnia skóry bardzo dobrze ją wygładza i spełnia swoje podstawowe zadanie tak jak powinien

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń