• Obniżka
Forever F15 - C15 Forever, detoks, kuracja

Forever F15 czekoladowy

1 Opinie
700,37 zł 823,96 zł -15%
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Kompleksowe wsparcie w walce o sylwetkę

Z myślą o tych wszystkich osobach, które marzą o zdrowszej i piękniejszej sylwetce powstał niezwykle skuteczny program F.I.T.15. Jest on kontynuacją programu oczyszczającego Forever Clean 9, skoncentrowanego na dokładnej detoksykacji organizmu.

Jeden plan, wiele kierunków działań

Uzyskanie pięknej sylwetki wymaga koncentracji na wielu aspektach naszego życia. Zmiana nawyków żywieniowych, wsparcie organizmu poprzez suplementację dodatkowych składników odżywczych, właściwa aktywność fizyczna i nastawienie psychiczne - te wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać. Są jak puzzle, z których powstaje wymarzona układanka. I dlatego też Forever F15 to pogram kompleksowy. Tu żadnego puzzla nie brakuje.

15 dni do pięknej sylwetki

Jak wskazuje sama nazwa Forever F15 FLP to plan opracowany dokładnie na 15 dni. Jest to program o charakterze oczyszczająco odżywczym, a  także motywującym. W zestawie znajdują się:

2 opakowania Forever Aloe Vera Gel

1 opakowanie Forever Lite Ultra Shake

Koktajl o smaku czekoladowym

30 tabletek Forever Therm

15 saszetek Forever Fiber

90 kapsułek Forever Garcinia Plus

1 broszura F.I.T. 1

Taki skład gwarantuje, że tych 15 dni staje się niczym wewnętrzny prysznic dla organizmu. Zostaje on dogłębnie oczyszczony, a tym samym pobudzony do intensywnej pracy. Dzięki temu każda aktywność fizyczna wzmacnia cudownie mięśnie, a te niemal z mocą skalpela, pomagają pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej.

Pod stałą kontrolą

Stała kontrola realizacji planu i dostrzeganie nawet najmniejszych efektów, są szalenie ważne w budowaniu nieustannej motywacji do dalszego działania. Wiedząc o tym doskonale, twórcy Forever F15 do swojego planu dołączyli specjalną książeczkę, która z jednej strony pozwala taką kontrolę zachować, a z drugiej staje się motywacją do dalszego działania.

Program dostosowany do potrzeb

Ponieważ potrzeby zmian żywieniowych, nastawienia czy treningu bywają różne, program został podzielony na trzy wersje: Beginner, Intermediate oraz Advanced. O tym, czy wybrać plan dla początkujących, średnio zaawansowanych czy zaawansowanych, decyduje indywidualna kondycja organizmu.

Forever F15 to program, który niesie ze sobą wiele zmian. Nie tyko prowadzi do pięknej sylwetki, ale poprzez zmianę nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej, do lepszej kondycji organizmu, także tej psychicznej.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Mega !
Dla mnie najlepszy czekoladowy motywator do schudnięcia. Czego chcieć jeszce. Jestem po 10 dniu. Efekty są ale staram sie też zażywać ruchu bo wiem że bez tego to nic nie pomoże...

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń