Forever Fast Break

Forever Fast Break

286,40 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Fast Break to pełnowartościowy baton odżywczy o smaku masła orzechowego. Zawiera duża ilość białka oraz rozmaitych witamin, które zaspokajają ludzkie potrzeby żywieniowe. Baton doskonale sprawdza się jako przekąska między większymi posiłkami, a nawet jako ich zamiennik w sytuacji, kiedy z jakiś powód brakuje nam czasu.

W skład batonu wchodzi wiele ważnych dla organizmu substancji odżywczych takich jak biotyna, chrom, cynk, niacyna, witaminy z grupy B, fosfor, magnez, mangan, żelazo, jod oraz kwas pantotenowy. Możemy więc być pewni, że przekąska będzie pełnowartościowa, a spożywając ją będziemy dbać o pozytywne zbilansowanie zawartości białek, tłuszczów oraz węglowodanów w naszym organizmie.

Do wszystkich zalet wynikając z jedzenia tego produktu należy dodać dobry smak, jaki daje zawarte w nim masło orzechowe. Koniec ze śmieciowym odżywianiem się w restauracjach typu fastfood na mieście. Teraz można przechowywać w torebce pełnowartościowy posiłek, który zapewni wiele komponentów mineralnych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania.

cena za 12 szt - opakowanie

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń