• Obniżka
Forever FIT F15 -zsetaw odchudzający C15

Forever FIT F15 Vanilla

2 Opinie
748,60 zł 788,00 zł -5%
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever F15 od Forever Living Products to kompleksowy program oczyszczający, który wspomaga odchudzanie. To jeden z dalszych etapów cyklu redukcji wagi firmy Forever Living Products. Forever Living F15 stanowi doskonałe uzupełnienie oraz przedłużenie Forever Clean 9, czyli innego programu oczyszczającego.

Forever FIT 15 to program stworzony dla tych, którzy potrzebują wsparcia w procesie odchudzania, chcą zwiększyć pewność siebie oraz doprowadzić do poprawy samopoczucia. Program należy stosować przez piętnaście dni, podczas których eliminuje się niezdrowe nawyki żywieniowe. Wprowadzenie aktywności fizycznej to jeden z istotniejszych elementów programu. Pomaga ona wyrzeźbić sylwetkę i osiągnąć wymarzone rezultaty.

Przeprowadzenie programu Forever Living F15 nie tylko umożliwia eliminację złych nawyków i wprowadzenie zdrowych, ale też umożliwia prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Piętnastodniowa suplementacja w połączeniu ze skrupulatnie zaplanowanym dziennym planem umożliwi uzyskanie szczupłej sylwetki, zdrowszego organizmu, lepszej formy oraz doskonałego samopoczucia.

Jedną z wielu zalet programu jest to, w jaki sposób został skonstruowany. Dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji można go bowiem z łatwością zabrać ze sobą do pracy czy też w podróż. Aby mieć pewność, że piętnastodniowy plan Forever Living Products F15 będzie idealnie dopasowany do każdej osoby chcącej schudnąć, przygotowano jego trzy warianty: Beginner (dla początkujących), Intermediate (dla średnio-zaawansowanych) oraz Advanced (dla zaawansowanych).

Do programu Forever 15 została załączona specjalna książeczka programowa wyposażona we wszystkie niezbędne informacje oraz przydatne wskazówki. W książeczce znajdują się m.in. informacje o tym, co można jeść podczas piętnastodniowego programu, z czego należy zrezygnować na ten czas oraz w jaki sposób należy przygotowywać posiłki. Książeczka zawiera także dokładną instrukcję dotyczącą porcji do spożycia przyjmowanych podczas programu Forever Living F15 suplementów.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

2 Opinie

Rewelacja!
Wszystko na czas bezproblemowo i w 100% zgodności polecam każdemu wyprobowanie danego zestawu na pewno nie będzie czego żałować

Super produkt !
Schudłam 8kg jestem mega szczęśliwa! Generalnie nie jest tani - trzeba zaoszczędzić żeby kupić ale jest warty tego bo z nim było mi dużo łatwiej się zmotywować. W Sylwestra wychodzę za mąż i w końcu mogę wybrać ślubną sukienkę moich marzeń :) Dziekuje Forever :):)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń