Forever C9 dieta

Forever Clean 9 Czekoladowy

1 Opinie
525,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Clean 9 to dziewięciodniowy program odchudzający, który jest pierwszym etapem na drodze do szczupłej sylwetki. Jego działanie oparte jest na oczyszczaniu organizmu, co korzystnie wpływa na naszą sylwetkę. Eliminacja toksyn ułatwia prawidłową absorpcję składników odżywczych, zwiększa energię, a także przyspiesza proces odchudzania. Produkty zawierają ekstrakty z ziół, warzyw oraz owoców, czysty aloes, a także wiele witamin i soli mineralnych, bez dodatku sztucznych substancji.

Forever Clean 9 to dziewięciodniowy program oczyszczający, który jest pierwszym etapem na drodze do szczupłej sylwetki oraz pierwszym krokiem z zestawu Forever F.I.T

Program CLEAN 9 może ci pomóc wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający da narzędzia potrzebne do zapoczątkowania procesu transformacji twojego ciała!
 

Czego możesz się spodziewać w ciągu następnych 9 dni?
Będziesz wyglądać i czuć się lepiej oraz zaczniesz eliminować nagromadzone toksyny, przez które możesz nie przyswajać w pełni substancji odżywczych z pożywienia. poczujesz się również lżej i zyskasz więcej energii, udowadniając, że potrafisz przejąć kontrolę nad swoim apetytem. zobaczysz, jak twoje ciało zaczyna się zmieniać.

 

Clean 9 zawiera:

    Aloe Vera Gel 2 szt.
    Forever Lite Ultra Shake Chocolate - 1 szt.
    Pakiet C9

Pakiet C9:

    Forever Therm - 18 tabletek
    Forever Fiber - 9 saszetek
    Forever Garcinia Plus - 54 kapsułek

1 Opinie

dobry
schudłam to fakt i za to jestem wdzięczna ale smak czekoladowy jest dla mnie nie do zniesienia :( generalnie polecam produkt raczej o smaku naturalnym

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

   forever kosmetyczka