Aloe MSM Gel

Aloe MSM Gel

1 Opinie
122,41 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Połączenie siarki i aloesu w Forever Aloe MSM Gel z pewnością nie jet przypadkowe. Aloes to bowiem produkt doskonale  kojący, ale również penetrujący. Zawarte w nim mikroelementy sprawiają, że towarzyszące mu składniki wnikają w głębsze struktury skóry, a następnie tkanek i komórek. Dzięki temu maść Forever Aloe MSM Gel jest tak skuteczny.

Forever Aloe MSM Gel - aloesowy żel kojąco-regenerujący z biosiarką. Zawiera stabilizowany miąższ aloe vera plus łagodzące wyciągi z ziół oraz MSM siarkę w postaci organicznej dla wzmocnienia działania regeneracyjnego.


MSM, czyli dimetylosulfon (ang. methylsulfonylmethane), to organiczny związek siarki, który jest ważnym składnikiem budulcowym organizmu człowieka. Do produkcji Aloe MSM Gel, Forever wykorzystuje naturalny surowiec pozyskiwany z drzew sosnowych, znajdujących się w USA, w stanie Luizjana. Dzięki temu, że zawiera on 40% czystego miąższu aloesowego, doskonale wnika wgłąb skóry i szybko dociera do właściwego miejsca.

  •     Bezbarwny żel, który nie pozostawia plam
  •     Przynosi kojącą ulgę
  •     Zawiera czysty, stabilizowany miąższ aloe vera


Kiedy szukasz kojącej ulgi, sięgnij po Aloe MSM Gel. MSM to skrót od angielskiej nazwy Methyl Sulfonyl Methane (pol. Dimetylosulfon), oznaczajàcej organiczny związek siarki, występujący w niemal wszystkich żywych organizmach. Siarka jest de facto trzecią pod względem obfitości substancją obecną w naszym ciele.


Drugim głównym składnikiem Aloe MSM Gel jest czysty, stabilizowany miąższ aloe vera. Aloe MSM Gel łączy potęgę tych dwóch niezwykłych substancji z wyciągami
roślinnymi i innymi wyselekcjonowanymi składnikami, by przynosić ulgę i koić. Wypróbuj Aloe MSM Gel jeszcze dziś!

1 Opinie

super
Ja wyleczyłem tym trądzik który męczyl mnie od lat...sam jestem zdziwiony i troche czasu to trwało ale jestem pod wrażeniem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń