Aloes Freedom na stawy, Aloes freedom , Aloe Vera Gel

Forever Freedom

2 Opinie
199,00 zł

(20,44 zł 100ml)

Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Freedom® to skuteczny i sprawdzony napój o wyśmienitym smaku pomarańczowym, który polecany jest szczególnie osobom chcącym zadbać o swoją sprawność ruchową. Naturalne składniki (z naszym własnym, stabilizowanym miąższem aloe vera) działają na naszą sprawność ruchową oraz kości.

  •     Połączenie aloe vera z MSM, glukozaminą i chondroityną
  •     Zawiera substancje naturalnie występujące w stawach
  •     Pyszny, pomarańczowy smak


W tym produkcie połączyliśmy siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny – substancje, które występują w chrząstkach stawowych – z naszym własnym, stabilizowanym miąższem aloe vera. Do tego dodaliśmy MSM, jako źródło biosiarki.

Glukozamina i chondroityna wchodzą w skład struktur chrząstek stawowych. Stawy to naturalny „amortyzator” ludzkiego ciała. Należy dbać, aby był on odpowiednio odżywiony. Do prawidłowej pracy stawu potrzebny jest odpowiedni poziom oraz lepkość płynu smarującego mazi stawowej, która sprawia, że kości mniej się o siebie ocierają.

Aleos Freedom dostarcza 1500 mg siarczanu glukozaminy, 1200 mg siarczanu chondroityny plus 750 mg MSM w dziennej porcji 120 ml.

forever freedom skład

2 Opinie

świetne połączenie
Aloes w połączeniu z biosiarką daje naturalne i bardzo pomocne połączenie które jest w stanie odżywić organizm w wiele niezbędnych składników

Opinia
Moje stawy są mu wdzięczne :)Polecam!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń