Avocado Face & Body Soap

Forever Avocado Face & Body Soap

1 Opinie
28,70 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Naturalne piękno nie potrzebuje sztucznych dodatków. Aby je jednak wydobyć potrzebna jest naturalna pielęgnacja. Kierując się tą zasadą w laboratoriach Forever Living od lat opracowywane są unikalne receptury środków do pielęgnacji ciała. A Avocado Face & Body Soap jest jedną z tych cudownych receptur.

Moc zaczerpnięta z natury

 to z pewnością nie jest zwykłe mydło. Stworzone ze stuprocentowego masła awokado, jest nie tylko doskonałym środkiem myjącym, ale też pielęgnacyjnym. Miąższ tego owocu to prawdziwe bogactwo kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów, a także przeciwutleniaczy. Dzięki temu jest on prawdziwym remedium na problemy skóry wrażliwej czy zmęczonej. Doskonale wyrównuje koloryt, zmniejsza opuchliznę pod oczami, redukuje zaczerwienienia i wypełnia płytkie zmarszczki.

Idealne dla twarzy i ciała

Skóra twarzy należy do najdelikatniejszych jej partii. Dlatego też nie należy myć jej nigdy zwykłym mydłem. Ona potrzebuje niezwykle delikatnej pielęgnacji. A Avocado Face & Body Soap taką pielęgnację zapewnia, pozostawiając po sobie dodatkowo cudowny i orzeźwiający zapach cytrusów. Dlatego warto mieć je w swojej łazience i cieszyć się jego właściwościami każdego dnia.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Fajjne
Fajne nawilżające mydełko!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń