Forever Active HA

Forever Active HA

1 Opinie
179,00 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Active HA to suplement diety marki Forever Living Products. Suplement jest w formie kapsułek z zawartością kwasu hialuronowego (HA).

Suplement diety Forever Active HA nie tylko poprawia wygląd skóry, ale także znacząco poprawia nawilżenie stawów. Jest to szczególnie ważne, ponieważ z upływem lat ludzkie stawy stają się coraz słabsze oraz mniej elastyczne.

  •     Forma kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej
  •     Zawiera dobroczynny dla stawów korzeń kurkumy
  •     Źródło cynku minerału ważnego dla zachowania zdrowych kości i skóry


Forever Active HA to źródło wyjątkowej formy kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej, a także cynku, olejku imbirowego i kurkumy.

Kwas hialuronowy jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Wykazuje zdolność wiązania wody. Kurkuma wpływa na właściwą ruchomość stawów. Cynk wspiera syntezę DNA i białek, pomaga zachować zdrową skórę i kości. Dzięki tym składnikom jest to jeden z najlepszych dostępnych na rynku suplementów diety zawierającego substancje ważne dla stawów i skóry.

Kwas hialuronowy (HA) to substancja wytwarzana przez nasz organizm, naturalnie występująca w skórze. W miarę upływu czasu organizm wytwarza coraz mniej kwasu hialuronowego. Wtedy skóra nabiera szorstkiego, suchego wyglądu. Natomiast kurkuma jest od stuleci wykorzystywana przez chińskich zielarzy dla wspierania prawidłowego funkcjonowania stawów. Cynk poza pozytywnym wpływem na stan skóry i kości wykazuje także właściwości przeciwutleniające. Zawarte w kwasie hialuronowym Forever składniki sprawią, że znowu zaczniesz działać jak dobrze naoliwiona maszyna!

1 Opinie

wyprobowac
Chce wyprobowac active ha brane dwa razy dziennie z forever freedom na stawy i zobaczymy jak bedzie działac

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń