Aloe Lips Forever Pomadka do ust

Aloe Lips

18,50 zł
Brutto

Spierzchnięte i popękane usta to problem,z którym boryka się wiele kobiet. Brak nawilżenia widoczny jest nie tylko podczas zimowych chłodów, ale również letnią porą. Odwodniona skóra warg pękając powoduje powstanie nieestetycznych szczelin, które stanowią idealne wrota dla różnego rodzaju infekcji. Nawilżanie ust zwykłą wazeliną kosmetyczną, może w tym przypadku nie wystarczyć.

Aloesowy balsam do ust Forever to produkt polecany dla wszystkich kobiet, które zmagają się z popękanymi i piekącymi ustami. Zawarte w balsamie składniki takie jak ekstrakt z aloesu, olejek jojoba, czy innego rodzaju oleje to idealne nawilżacze, które poradzą sobie z nawet najbardziej zaniedbanymi wargami. 

Aloe Lips to także świetna ochrona przed promieniowanie UV. Zawarte w słońcu promieniowanie to nie tylko czynnik starzenia się skóry, ale również przyczyna tzw. słonecznego zapalenia warg (cheilitis). Regularne nanoszenie na usta niewielkiej ilości balsamu, doskonale ochroni nas przed niekorzystnym wpływem promieniowania ultrafioletowego. Ponadto zawarty w balsamie ekstrakt z aloesu używany może być w przypadku niewielkich skaleczeń oraz ukąszeń owadów. Aloe Balm to także świetna baza pod pomadki koloryzujące lub też szminki. Znajdujące się w balsami składniki pochodzenia tłuszczowego, świetnie przygotują usta, które po nałożeniu pigmentu będą wyglądały jeszcze bardziej kusząco.

Aloesowy balsam do ust to pomoc w wielu codziennych sytuacjach. Regularne nanoszenie balsamu na usta zapewni nie tylko ich promienny wygląd, ale ochroni również w przypadku większych i mniejszych uszkodzeń delikatnej skóry warg. Ponadto w przypadku ukąszeń owadów będzie stanowił świetną pierwszą pomoc.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

                                                                                                                                                        

TYLKO U NAS

DARMOWA DOSTWA!

NA WSZYSTKIE PRODUKTY

WYSYŁKA ZA  0ZŁ