Forever Protecting Day Lotion

Forever Protecting Day Lotion

241,40 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Protecting Day Lotion to delikatny balsam do twarzy o SPF 20, który chroni wrażliwą skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Zawarty w balsamie dwutlenek tytanu oraz tlenek cynku to naturalne filtry przeciwsłoneczne, które posiadają szerokie spektrum ochronne. Alantonina dodatkowo koi i regeneruje skórę. Balsam zabezpiecza ją również przed innymi niekorzystnymi czynnikami, między innymi przed mrozem oraz wolnymi rodnikami.

Forever Protecting Day Lotion tworzy na skórze barierę ochronną przed promieniami UV, pozostawiając na niej cienką warstwę prewencyjną. Zapobiega również powstawaniu ciemnych plam, spowodowanych posłonecznym starzeniem się skóry.

Innowacyjna formuła, składająca się z 20 ziołowych i owocowych składników sprawia, że balsam nie tylko chroni skórę przed słońcem, ale również odżywia ją i zapobiega nadmiernemu starzeniu się. Dzięki wyciągom z grzybów staje się ona elastyczna i wytrzymała. Aloes korzystnie wpływa na poziom jej nawilżenia, natomiast zawarte w arbuzie antyoksydanty spowalniają proces starzenia się skóry. Aktywny wyciąg z modraka abisyńskiego oraz zmartwychwstanka dbają o prawidłowy poziom nawilżenia, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność i odpowiednie napięcie.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń