Forever Aloe SunScreen

1 Opinie
123,88 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Aloe SunScreen to wodoodporna emulsja do opalania z filtrem SPF30, która tworzy skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UVA oraz UVB. Preparat ten doskonale sprawdzi się o każdej porze roku, gdy skóra narażona jest na promieniowanie słoneczne.

Można go stosować nie tylko podczas wakacyjnego wyjazdu, ale też w czasie wypoczynku na świeżym powietrzu lub pracy w ogrodzie.Przydatny będzie również podczas zimowych wyjazdów w góry, gdzie promieniowanie UV jest bardzo intensywne. Produkt ten może być stosowany przez całą rodzinę, jest bezpieczny również dla dzieci.

Aleosowa Emulsja do opalania Forever posiada nowoczesną formułę, która zawiera ekstrakt z aloesu, witaminę E oraz naturalny tlenek cynku. Ta unikalna kompozycja tworzy na skórze skuteczną barierę ochronną, która zapobiega szkodliwym działaniom promieniowania słonecznego.

Produkt ten posiada działanie wodoodporne, które trwa 80 minut od momentu nałożenia preparatu na skórę. Dzięki temu nie trzeba go ponownie aplikować po kąpieli w morzu czy też w basenie. Delikatna konsystencja emulsji zapewni łatwą aplikację i równomierne pokrycie.

1 Opinie

Bardzo dobry
Super nawilża i chroni. Smaruje nim dzieci i nigdy nie miały żadnych poparzeń słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń