aloes forever mini 330 ml, forever aloes do picia 330ml

Forever Aloe Vera Gel Mini 330ml

55,00 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Aloe Vera Gel Mini 330ml

Forever Aloe Vera Gel Mini to napój aloesowy w nowym kompaktowym opakowaniu, który zawiera aż 99,7% czystego miąższu z liścia aloesu. Miąższ aloesowy jest cennym i wyjątkowym składnikiem. Oprócz niesamowitego smaku charakteryzuje się tym, że posiada wiele różnorodnych właściwości korzystnych dla zdrowia zdrowie.

Cenne składniki w małym poręcznym opakowaniu? To możliwe - Forever Aloe Vera Gel Mini to produkt, który wspiera oczyszczanie przewodu pokarmowego i korzystnie działa na trawienie poprzez wpływ na pracę jelit. Produkt w swoim składzie posiada cenny aloes, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie.

Forever Aloe Vera Gel Mini to produkt bez dodatków zbędnych konserwantów. W jego składzie można znaleźć tylko i wyłącznie wartościowe składniki, które są bogate w witaminę C, a także doskonale wpływają na trawienie. Dodatkowo, produkt zwiększa wchłanianie składników odżywczych i stanowi naturalne źródło energii.

Aloes Forever Mini pakowany jest w bardzo dobrej jakości pojemnik, który nadaje się do recyklingu. Materiał, z którego zostało wykonane opakowanie posiada warstwy ochronne, dzięki czemu utrzymana jest świeżość produktu na dłużej. Składniki, które znajdują się w produkcie wspierają funkcjonowanie układu immunologicznego. Posiadają również właściwości antyoksydacyjne.

Forever Aloes do picia zawiera przede wszystkim czysty sok z miąższu liści aloesu. Produkt można zabrać ze sobą w każdą podróż, ponieważ jest wystarczająco mały. Aloe Vera Forever Mini pomaga ochronić ludzki organizm przed wolnymi rodnikami tlenowymi. Produkt dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń