Infinite by Forever

Infinite by Forever

1 Opinie
1 058,08 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Kompleksowe podejście do tematu pielęgnacji cery to problem, z którym boryka się wiele Polek. Niemożność dobrania odpowiedniego kremu, zbyt tłusty tonik czy też niedostępność pełnej gamy produktów danej serii - to tylko niektóre z najczęściej spotykanych przeciwności, z którymi przychodzi się mierzyć Polkom. 

Działanie przeciwstarzeniowe powinna wprowadzić każda kobieta po 25-30 roku życia. To właśnie w tym okresie powstaje największa liczba wolnych rodników, które odpowiedzialne są w głównej mierze za uszkodzenia skóry oraz powstawanie zmarszczek. Nieregularny tryb życia, dieta uboga w antyoksydanty, a także palenie papierosów i spożywanie alkoholu to zachowania niesprzyjające młodzieńczej cerze. 

Infinite by Forever to przełom, na który czekało wiele kobiet. Kompleksowo stworzony zestaw kosmetyków przeznaczony jest dla każdej kobiety, która pragnie choć na chwilę zatrzymać czas i pożegnać się ze zmarszczkami. W skład serii wchodzi nie tylko tradycyjny krem i mleczko, ale również dogłębnie działający suplement diety (nowość!) oraz serum.

Hydrating Cleanser to innowacyjne mleczko oczyszczające skórę oraz zapewniające jej prawidłowe nawilżenie. Zawarte w preparacie składniki, takie jak tłuszcze kokosowe czy aminokwasy jabłkowe, pozwalają na odbudowę warstwy lipidowej skóry, a co za tym idzie jej dogłębne nawilżenie. Naturalne składniki nie podrażniają i są odpowiednie dla nawet najbardziej delikatnej skóry. 

Firming Serum to produkt, bez którego pielęgnacja nie miałaby sensu. Miąższ aloesowy, a także kwas hialuronowy oraz ekstrakt drożdżowy holistycznie dbają o odpowiednie napięcie skóry oraz jej wewnętrzną budowę. Kwas hialuronowy to substancja, która współdziała także z kwasami tłuszczowymi pochodzenia kokosowego i zapewnia nawilżenie skóry. 

Zupełną nowość stanowi suplement diety Firming Complex. Rzadkością jest by pielęgnacja skóry była zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna- dzięki temu suplementowi diety jest to możliwe. W swoim składzie preparat ten posiada m.in. wyciąg z francuskiego melona, fitoceramidy oraz kolagen morski. Składniki te wspierają nawilżanie skóry oraz jej prawidłową przebudowę w procesie spłycania zmarszczek. Ponadto na uwagę zasługuje duża dawka witaminy C, która jest znanym od wielu lat antyoksydantem. Jej działanie w głównej mierze opiera się na unieszkodliwianiu wolnych rodników tlenowych oraz wspieraniu procesów metabolicznych.

I jako ostatni, lecz nie gorszy - zostanie przedstawiony ostatni składnik serii, czyli restoring creme. Prawidłowa pielęgnacja nie byłaby bez niego taka sama. Zawartość wielu składników o udowodnionym działaniu sprawia, że jest on chętnie wybierany przez kobiety. Krem ten to połączenie działania nawilżającego i odmładzającego. Preparat opiera swe działanie nie tylko na wcześniej wspomnianym aloesie, ale również składnikach naturalnych, takich jak jagody acai czy granat. 

Uderzeniowa dawka wielu substancji czynnych, wprowadzanych zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz organizmu pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w krótkim czasie.

1 Opinie

super!
Bardzo dobry produkt, żel do mycia twarzy rewelacyjny, skóra wyraźnie w lepszej kondycji. Polecam :)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń