Forever Aloe Bio-Cellulose Mask™ - Aloesowa Maseczka Biocelulozowa

Forever Aloe Bio-Cellulose Mask™ - Aloesowa Maseczka Biocelulozowa

199,00 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Aloe Bio-Cellulose Mask™ - Aloesowa Maseczka Biocelulozowa 

Maseczki umożliwiają wprowadzenie codziennej pielęgnacji twarzy na jeszcze wyższy poziom. Twoja cera zazna prawdziwego luksusu oraz wyjątkowego ukojenia z Aloesowa Maseczka Biocelulozowa.

Forever Aloe Bio-Cellulose Mask™ to wyjątkowa maseczka biocelulozowa, która w krótkim czasie zapewnia dogłębne nawilżenie skóry. Maskę biocelulozową wzmocniono miąższem aloe vera oraz trawą cytrynową. W składzie znajduje się także zielona herbata, gliceryna oraz kasztanowiec. Zielona herbata pozytywnie wpływa na oznaki starzenia, znacznie je redukując. Z kolei gliceryna to składnik, który umożliwia idealne nawilżenie cery.

Aplikacja maski jest bardzo prosta i szybka, a tuż po nałożeniu maseczka idealnie przylega do twarzy, dbając o każdy fragment skóry. Tak dokładne dopasowanie do konturów twarzy jest możliwe, dzięki wykorzystaniu biocelulozy. Dzięki niej włókna maski są wyjątkowo cienkie (1000 razy cieńsze od ludzkiego włosa), co umożliwia doskonałe przyleganie do twarzy.

Po zdjęciu maseczki na twarzy pozostaje serum, które z czasem wchłonie się w skórę, więc spłukiwanie go jest zbędne. Po zastosowaniu maski skóra jest gładka, nawilżona, promienna oraz odświeżona. Co więcej, kasztanowiec, który jest jednym z najważniejszych składników serum, wpływa na zmniejszenie nieestetycznych zaczerwienień oraz poprawia koloryt skóry, naturalnie ją rozjaśniając. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów zaleca się łączenie maseczki bioceluzlozowej Forever z innymi produktami pielęgnacyjnymi od marki Forever.

  •  Głęboko nawilża skórę
  •  Odmładza ziemistą cerę, pomagając w walce z oznakami starzenia
  •  Koi skórę i zmniejsza zaczerwienienia
  •  Pozostawia skórę miękką, jędrną i promienną

Opakowanie
3 indywidualnie opakowanych maseczek

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń