Restoring Creme Forever

Infinite by Forever Restoring Creme

1 Opinie
350,04 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Oparty na naturalnych składnikach głęboko nawilżający krem to niezbędny element codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Jego podstawowym zadaniem jest podniesienie naturalnego poziomu nawilżenia komórek skóry oraz wzmocnienie jej bariery ochronnej. Dzięki temu skóra jest odżywiona, a przez to wygląda młodziej i bardziej promiennie.

Moc naturalnych składników

Produkt Restoring Creme z serii Infinite by Forever zawiera w swoim składzie unikalne połączenie substancji pochodzenia naturalnego. Są to między innymi jagody acai, owoc granatu, olejek jojoba, wosk pszczeli, eukaliptus, limonka czy skórka pomarańczowa. Wszystkie te składniki aktywne już od dawna znane są ze swoich korzystnych dla skóry właściwości. Nie tylko ją nawilżają i działają kojąco, ale również redukują oznaki upływu czasu i zmęczenia, a także wyrównują koloryt skóry. Ich niezwykłe połączenie zaowocowało stworzeniem kremu idealnego do codziennej pielęgnacji.

Uszczelnienie naturalnej bariery skóry

Do prawidłowego funkcjonowania, skóra potrzebuje odpowiedniej ochrony. Bariera skórna nie tylko zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia. Dzięki niej możliwe jest również wchłanianie niezbędnych składników odżywczych w głębszych jej warstwach. Mając to na uwadze, do kremu firmy Infinite by Forever dodano również cukier o specjalnej strukturze. Ze względu na swoje właściwości wspomaga on wiązanie wody, a tym samym wchłanianie składników w poszczególnych warstwach skóry.

Sposób stosowania

Dla uzyskania optymalnego efektu, krem powinien być stosowany dwa razy dziennie. Co równie ważne, zastosowanie kolistych ruchów wspomoże jego działanie.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Zasługuje na 5 gwiazdek
Efekt stosowania podobny do mezoterapii igłowej.Skóra odzyskuje blask.Cena wysoka, ale bardzo jest wydajny.Już 2gi miesiąc stosuje jedno opakowanie.Skóra jest bardzo promienna i świeża.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń