Forever Joost

Joost

50,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Zdrowa żywność powinna stanowić podstawę każdej diety. Naturalne składniki, bogate w witaminy, sole mineralne, makro i mikroelementy są bardzo potrzebne do sprawnego funkcjonowania organizmu.

Wiele osób przyjmuje suplementy diety, ponieważ brak czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku jest w czasach obecnych zjawiskiem nagminnym. Jednak suplementów diety nie można zażywać „zamiast” - powinny być raczej dodatkiem, a nie surogatem świeżych warzyw, owoców czy pełnowartościowych zbóż.

Jednym z preparatów, suplementów diety, jest Joost.

Jest to koncentrat owocowy, bardzo bogaty w witaminy z grupy B i C oraz kwas foliowy. Dzięki witaminom, organizm ma zapewniony prawidłowy metabolizm i skuteczną mobilizację układu odpornościowego. 

Joost służy do poprawy smaku napojów lub nadaniu wodzie owocowego smaku. Dzięki maksymalnemu skoncentrowaniu owoców, preparat jest bardzo wydajny.

Joost Forever produkowany jest w dwóch smakach, takich jak:

- jagody acai i cytryna,

- ananasowo – kokosowo – imbirowy.

Preparat zalecany jest do spożywania dziennego w ilości dwóch mililitrów na szklankę napoju lub wody. Ta ilość, konsumowana jeden raz dziennie, zapewni optymalną dawkę witamin z grupy B.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy