Forever Instant Hand Cleanser

Forever Instant Hand Cleanser | Antybakteryjny żel do rąk

79,55 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Sklepowe półki niekiedy aż uginają się od nadmiaru różnego rodzaju produktów do dezynfekcji, jednak nie chodzi o to, aby wybrać ten najtańszy, ale ten najskuteczniejszy.

Forever Instant Hand Cleanser i jego wysoka skuteczność

Nowoczesny produkt do dezynfekcji dłoni powinien cechować się prostą i skuteczną formułą, która zapewnia wysoki stopień skuteczności. Forever Instant Hand Cleanser dzięki wysokiemu stężeniu alkoholu to produkt wysoce skuteczny, który zabija nawet do 99% procent wirusów i drobnoustrojów, które każdego dnia przenosimy na naszych dłoniach. Jego świetny skład zapewnia nam bezpieczeństwo, a wyciąg z aloesu sprawia, że nasze dłonie nie przesuszają się i są zadbane. Ponadto produkt do dezynfekcji rąk przyciąga również świeżym, cytrusowym zapachem, dzięki czemu pozostawia uczucie czystości na dłoniach.

Warto również podkreślić, że płyn nie jest aby gęsty, dzięki czemu nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości na dłoniach. Forever Instant Hand Cleanser działa bardzo szybko i świetnie sprawdza się w każdej sytuacji i miejscu: w domu, w pracy, w szkole, u lekarza czy w kawiarni. Dzięki kompaktowemu, dyskretnemu opakowaniu można go wrzucić do damskiej torebki czy schowka samochodowego i zawsze mieć go przy sobie.

Zalety Forever Instant Hand Cleanser

  • nie zawiera mydła ani wody
  • kojąca moc Aloe Vera
  • swieży cytrusowy aromat
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń