Forever Bright - aloesowa pasta do zebów

Znalezienie pasty odpowiedniej dla wszystkich członków rodziny jest niezwykle trudne. Zazwyczaj te, których używają dorośli nie są odpowiednie dla dzieci ze względu na zawartość znacznej ilości fluoru. To samo dotyczy osób z różnymi dolegliwościami, jak krwawiące dziąsła czy nadwrażliwość. Zdarza się więc, że każdy potrzebuje własnej pasty do zębów, odpowiadającej jego potrzebom. Jest to nie tylko uciążliwe, ale również generuje dodatkowe koszty. Szczególnie, jeśli rodzina jest liczna, a nie wszyscy jej członkowie mogą używać tej samej pasty. Najbardziej optymalne byłoby więc korzystanie z produktu, którego skład zawiera wszystkie niezbędne składniki, a jednocześnie jest bezpieczny dla użytkowników w różnym wieku.

Rozwiązaniem tego problemu jest pasta Forever Bright zaprojektowana przez firmę Forever Living w taki sposób, aby mogli z niej korzystać wszyscy członkowie rodziny, niezależnie od wieku czy ewentualnych dolegliwości. Co równie ważne, jest ona odpowiednia także dla wegetarian. Nie zawiera bowiem żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. W składzie tej pasty nie ma również fluoru, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna do stosowania dla dzieci już od najmłodszych lat. Również osoby o nadwrażliwych zębach lub borykające się z jakimikolwiek innymi dolegliwościami mogą bezpiecznie korzystać z tego produktu. Jej skład został tak dobrany, aby być w pełni bezpieczny.

Przy zachowaniu bezpieczeństwa użytkowania, pasta jest również niezwykle skutecznym środkiem czyszczącym. Jej formuła oparta jest o miąższ aloesowy. Wykazuje on bardzo dobre właściwości czyszczące. Wszystko dlatego, że jest bogaty w związki enzymatyczne. Ponadto, pasta zapobiega powstawaniu stanów zapalnych jamy ustnej, a także wszelkiego rodzaju infekcji grzybiczych. Właściwości te zapewnia dodatek propolisu pszczelego, którego działanie bakteriobójcze jest znane już od bardzo dawna. Ponadto jest to skuteczny środek w walce z paradontozą. Dodatkowo jest on bogaty w witaminy i mikroelementy.

Pasta do zębów firmy Forever Living została również wzbogacona o olejek z mięty pieprzowej oraz dodatkowe aromaty, które pomagają utrzymywać świeży oddech przez bardzo długi czas.

Skład pasty Forever Bright został opracowany przez współpracujących ze sobą naukowców i lekarzy. Dzięki temu jest on najbardziej optymalny i skuteczny w doskonałym czyszczeniu zębów oraz całej jamy ustnej. Zastosowanie miąższu aloesowego sprawia, że dostaje się ona w nawet najbardziej trudno dostępne miejsca i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego, a w efekcie również powstawaniu próchnicy. 

Forever Bright firmy FLP to pasta, która jest bezpieczna do codziennego użytku podczas porannego i wieczornego mycia zębów. Doskonale sprawdzi się również w utrzymywaniu uzębienia w idealnej czystości pomiędzy posiłkami. Jej naturalny skład sprawia, że jest to produkt, z którego może korzystać każdy. Dlatego też coraz więcej klientów sięga właśnie po nią. Dzięki temu wszyscy członkowie rodziny, łącznie z najmłodszymi dziećmi, mogą korzystać z tej samej pasty do zębów.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

2 Opinie

Pasta Forever
Uzywam tej pasty ja i cała moja rodzina od 9 lat i kiedys jeszcze ją mama sprowadzała z USA juz wtedy była super
Na

pasta forever
Muszę przyznać ze smak super miętowy
Na

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

                                                                                                                                                        

TYLKO U NAS

DARMOWA DOSTWA!

NA WSZYSTKIE PRODUKTY

WYSYŁKA ZA  0ZŁ