Forever Essential Oils Lavender

Forever Essential Oils Lavender

1 Opinie
125,01 zł
Brutto

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Lawenda znana jest ze swojego pięknego, intensywnego zapachu, który od wielu lat stosowany jest w aromaterapii w celu ukojenia zmysłów i poprawienia jakości snu. Najlepsze warunki, w jakich może rosnąć lawenda, znajdują się Bułgarii. Jest tak za sprawą Bułgarskiego klimatu oraz gleby. To właśnie w Bułgarii jest uprawiana, a następnie zbierana lawenda wykorzystywana w produkcji Forever Essential Oils Lavender. Eteryczny olejek lawendowy marki Forever Living Products jest w pełni naturalny oraz czysty. Co więcej, charakteryzuje się wysokim poziomem terpentyny oraz octanu linalilu, przez co olejek wyróżnia się słodkim zapachem o owocowych nutach i charakteryzuje się ponadprzeciętnymi korzyściami. Przede wszystkim, Forever Essentials Oils Lavender uspokaja oraz wycisza organizm, pozwalając się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu.

Należy rozcieńczyć od dwóch do czterech kropli olejku w wodzie, oleju nośnych lub balsamie. Olejek można z powodzeniem stosować miejscowo lub w celach aromatycznych.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Kojący
Dobrze wyważony starcza na długo i odpręża

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń