Forever Essential Oils Lavender

Forever Essential Oils Lavender

145,00 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Lawenda znana jest ze swojego pięknego, intensywnego zapachu, który od wielu lat stosowany jest w aromaterapii w celu ukojenia zmysłów i poprawienia jakości snu. Najlepsze warunki, w jakich może rosnąć lawenda, znajdują się Bułgarii. Jest tak za sprawą Bułgarskiego klimatu oraz gleby. To właśnie w Bułgarii jest uprawiana, a następnie zbierana lawenda wykorzystywana w produkcji Forever Essential Oils Lavender. Eteryczny olejek lawendowy marki Forever Living Products jest w pełni naturalny oraz czysty. Co więcej, charakteryzuje się wysokim poziomem terpentyny oraz octanu linalilu, przez co olejek wyróżnia się słodkim zapachem o owocowych nutach i charakteryzuje się ponadprzeciętnymi korzyściami. Przede wszystkim, Forever Essentials Oils Lavender uspokaja oraz wycisza organizm, pozwalając się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu.

Należy rozcieńczyć od dwóch do czterech kropli olejku w wodzie, oleju nośnych lub balsamie. Olejek można z powodzeniem stosować miejscowo lub w celach aromatycznych.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

                        
fit clean9 forever