Forever Essential Oils Peppermint

Forever Essential Oils Peppermint

1 Opinie

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Mięta od wieków znana jest ze swoich walorów aromatycznych, przez które równie często używana jest w kuchni, co w aromaterapii. Essentials Oils Peppermint marki Forever Living to olejek ze starannie wyselekcjonowanej mięty pieprzowej. Mięta wyróżnia się nie tylko doskonałym, orzeźwiającym zapachem, ale też zapewnia efekt chłodzenia, który jest szczególnie korzystny podczas upalnych, letnich dni.

Mięta pieprzowa wykorzystana do produkcji olejku eterycznego Essential Oils Peppermint była starannie uprawiana na specjalnym gospodarstwie zajmującym się uprawą mięty już 85 lat. Dzięki doświadczeniu w produkcji, naturalnie wyższej zawartości metanolu, doskonałym właściwościom mięty oraz pięknemu, orzeźwiającemu zapachowi, Forever Essential Oils Peppermint jest produktem wyjątkowym o ponadprzeciętnej jakości.

Aby cieszyć się orzeźwiającymi oraz odświeżającymi właściwościami naturalnego olejku miętowego, wystarczy rozcieńczyć około trzech kropli olejku miętowego w wodzie, oleju nośnym bądź balsamie.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Mocny
Prawdziwa mięta w czystej postaci uważać z dawkowaniem bo ten eliksir jest super mocny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń