Forever Ginkgo Plus

Forever Ginkgo Plus

2 Opinie
146,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Ginkgo Plus to suplement diety, wspierający pracę mózgu. Jego głównym składnikiem jest ekstrakt z liści miłorzębu, który połączony został z grzybami Reishi, jagodami cytryńca chińskiego oraz korzeniem Fo-Ti. Kompozycja czterech chińskich roślin skutecznie wspomaga funkcjonowanie mózgu.

Ginkgo Plus to unikalna kompozycja czterech chińskich ziół. Do głównego składnika, czyli ekstraktu z liści miłorzębu dwuklapowego dodaliśmy ekstrakt z grzybów reishi, owoce cytryńca chińskiego oraz kłącze rdestu wielokwiatowego.

Miłorząb japoński:

  •     Zwiększa dopływ krwi do mózgu
  •     Wspiera sprawne krążenie i pomaga zachować prawidłową elastyczność naczyń krwionośnych
  •     Pomaga zachować sprawne ciało i umysł


Ginkgo Biloba, legendarny „tonik dla umysłu” o historii sięgającej pięciu tysiącleci to prawdziwa odżywka wspierająca kreatywność. Forever Ginkgo Plus™ to unikalne połączenie czterech chińskich roślin. Do głównego składnika, jakim jest wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego, dodaliśmy ekstrakt z grzybów reishi, owoce cytryńca chińskiego oraz kłącze rdestu wielokwiatowego.

O miłorzębie mówi się, że jest to najstarszy gatunek drzewa, jaki przetrwał do naszych czasów. Drzewa te żyją bardzo długo (często ponad 1000 lat) i są wyjątkowo odporne na niekorzystne warunki środowiskowe, takie jak grzyby i insekty. Ginkgo Biloba jest jednym z najpopularniejszych składników suplementów diety w Europie i Ameryce Północnej.

Wyciąg z liści miłorzębu działa jako antyutleniacz, wpływa też pozytywnie na mikrokrążenie, dzięki temu pozwala zachować prawidłowe funkcje poznawcze – takie jak pamięć, koncentracja czy zdolność zapamiętywania.

forever ginko plus skład

2 Opinie

mój hit
Niezawodne połączenie warte spróbowania radzi sobie z wieloma problemami

Na plus
Świetnie polepsza koncentrację

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

   forever kosmetyczka