Forever Arctic Sea

Forever Arctic Sea

1 Opinie
148,35 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe uznawane za niezwykle ważne elementy w poprawnie skonstruowanym jadłospisie, można znaleźć w tłustych rybach morskich (makrelach, sardynkach, łososiach, śledziach, tuńczykach, dorszach), owocach morza, olejach roślinnych i orzechach.

A także w suplemencie diety proponowanym przez Forever Living Products w postaci kapsułek Forever Arctic Sea, które w swym składzie zawierają tłuszcze wielonienasycone omega-3 pochodzące z olejów ryb, kalmarów oraz oliwy z oliwek, wzmocnione witaminą E (D-alfa-tokoferol).

1,2 lub 3 kapsułki wprowadzone do codziennej diety, potrafią zapewnić prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu: wzmocnią pracę mózgu i serca, odpowiedni rozwój układu nerwowego, wygląd i kondycję skóry, działanie siatkówki a także procesy odpornościowe i metaboliczne. Warto wspomnieć, że odgrywają również korzystną rolę w obniżeniu poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi (przeciwmiażdżycowo). 

Dzięki swojemu dziewiczemu pochodzeniu, Forever Arctic Sea można uznać za prawdziwy skarb żywieniowy, wydobyty z lodowych głębin mórz arktycznych nie dotkniętych zanieczyszczeniami środowiska.

Zgrabnie zaprojektowane opakowanie produktu zawiera 120 kapsułek.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Fajny produkt
Cholesterol mi sie obniżył, jestem zadowolona. Kupie tez dla mamy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy