forever multi maca

Forever Multi-Maca™ - Suplement z Korzeniem Maca

1 Opinie
123,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Multi-Maca® to suplement, który swoje wielofazowe działanie opiera na właściwościach korzenia maca zwanego peruwiańskim żeń-szeniem. Korzeń maca wykorzystywany jest w medycynie od tysięcy lat, a jego naturalne właściwości prozdrowotne wciąż zdumiewają lekarzy i naukowców na całym świecie.

Najbardziej docenianą właściwością korzenia maca jest jego wpływ na poziom energii i niwelowanie zmęczenia. Warto więc korzystać z takich właściwości szczególnie w sezonie większego zmęczenia fizycznego oraz psychicznego. Ponadto, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet zapobiega zaburzeniom hormonalnym, które zwykle w wieku przejściowym wpływają na ich samopoczucie.

Korzeń maca to także naturalne źródło takich składników odżywczych jak wolne aminokwasy (fenyloalanina, tyrozyna, histydyna czy arginina), witaminy oraz minerały.

Forever Multi-Maca łączy w sobie te niezwykłe właściwości korzenia Maca z właściwościami innych naturalnych owoców, korzeni oraz ziół. W skład Forever Multi-Maca wchodzi także koenzym Q-10, który sprawia, że działanie suplementu diety na organizm jest dodatkowo wzmocnione. Forever Multi-Maca jest więc suplementem niezwykle naturalnym, jak i skutecznym.

Zawarty w produkcie korzeń Maca:

- wpływa na sprawność umysłową i wspiera wydolność psychofizyczną organizmu,
- wspomaga pracę układu hormonalnego,
- pomaga również w utrzymaniu sprawności seksualnej,
- wpływa korzystnie na funkcje rozrodcze kobiet i mężczyzn.

1 Opinie

sparwdze
Kupiłem trzy opakowania i teraz sprawdze czy jak bedę brał to i pomoze
Na

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy