Forever Ginkgo Plus

Forever Ginkgo Plus

1 Opinie
146,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Ginkgo Plus to suplement diety, wspierający pracę mózgu. Jego głównym składnikiem jest ekstrakt z liści miłorzębu, który połączony został z grzybami Reishi, jagodami cytryńca chińskiego oraz korzeniem Fo-Ti. Kompozycja czterech chińskich roślin skutecznie wspomaga funkcjonowanie mózgu.

Miłorząb japoński (Ginkgo biloba) bogaty jest we flawonoidy oraz terpenoidy. Sprawiają one, że obwodowe naczynia krwionośne stają się bardziej elastyczne. Posiadają również działanie antyutleniające. Wyciąg z liści miłorzębu zwiększa dopływ krwi do mózgu i zapobiega niedotlenieniu, co korzystnie wpływa na jego funkcjonowanie. Dzięki temu poprawia się pamięć, a także koncentracja. Zwiększa się również energia, zdolność kojarzenia oraz myślenia kreatywnego.

Grzyby Reishi (Ganoderma lucidum) korzystnie wpływają na krążenie krwi oraz na naczynia krwionośne. Dodatkowo wzmacniają układ immunologiczny i chronią wątrobę. Posiadają także  właściwości przeciwzapalne i adaptogenne.

Cytryniec chiński (Schisandra chinensis) działa wzmacniająco, niwelując skutki zmęczenia, zarówno fizycznego, jak i umysłowego. Ma korzystny wpływ na układ odpornościowy oraz na wątrobę.

Korzeń Fo-Ti (Polygonum multiflorum) pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu, a także spowalnia proces starzenia się organizmu.

Forever Ginkgo Plus to przydatny suplement diety, między innymi dla studentów oraz pracowników umysłowych. Jest to również doskonały wybór dla osób dojrzałych, które pragną zachować sprawny umysł oraz młodzieńczą bystrość. Dzięki starannie dobranym składnikom, produkt ten posiada korzystne działanie na pracę mózgu.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Na plus
Świetnie polepsza koncentrację
Na

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy