Forever Lycium Plus

Forever Lycium Plus

1 Opinie
154,20 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Lycium Plus - regeneracja i wzmocnienie

Forever Lycium Plus to suplement diety stworzony z myślą o tych wszystkich osobach, które potrzebują natychmiastowej regeneracji oraz wzmocnienia dla swojego organizmu. Unikalne na rynku połączenie lukrecji i licium doskonale odżywia organizm i rewitalizuje go na poziomie komórkowym. 

Zaczerpnięte z natury 

Wprost z upraw ekologicznych owoce kolcowoju chińskiego oraz korzeń lukrecji trafiają do laboratoriów Forever. Tutaj pozyskuje się z nich to, co mają najcenniejszego, a więc składniki odżywcze, witaminy, minerały, a także szereg innych substancji aktywnych biologiczne. Następnie są one ze sobą łączone w optymalnych proporcjach i zamykane w specjalnej formule, która pozwala zachować wszystkim substancjom ich niezwykłe właściwości.

Niesamowita lukrecja

Korzeń tej rośliny od wieków znajduje zastosowanie w medycynie ludowej. Dzisiaj wiemy, że swoje właściwości zawdzięcza kwasowi glicyryzynowemu, który wykazuje działanie antyalergiczne, immunostymulacyjne, przeciwzapalne, antybakteryjne, czy antyoksydacyjne. To dzięki niemu korzeń lukrecji chroni organizm przed wolnymi rodnikami, procesami starzenia, infekcjami, rozwojem bakterii, czy utratą wody.

Bezkonkurencyjny kolcowój chiński

On również w medycynie ludowej znajduje szerokie zastosowanie. Roślina ta jest bogactwem polisacharydów, karotenoidów, olejków eterycznych, kwasów omega 6, a także kwasu linolowego. Dzięki temu roślina działa antyoksydacyjnie, a także detoksykacyjnie i wzmacniająco. Wpiera pracę serca, układu trawiennego oraz nerwowego.

Idealne połączenie

Połączenie, jakiego dokonano w labratoriach Forever sprawia, że Forever Lycium Plus to suplement diety kompleksowo wzmacniający i regenerujący organizm. Dzięki temu jest doskonałym dopełnieniem diety osób po chorobach, a także osób osłabionych intensywnym wysiłkiem fizycznym, czy psychicznym. Przywraca równowagę, dodaje witalności i energii, odmładza, poprawia kondycję wzroku, naczyń krwionośnych i skóry. I jest w tu procentach naturalny.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

rewelacyjny produkt
Zaczęłam stosować w okresie rekonwalescencji i szybko postawił mnie na nogi! Na pewno warto stosować w takich momentach...
Na

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy