Forever B12 Plus

Forever B12

1 Opinie
72,40 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Witamina B12+ kwas foliowy

Forever B12 Plus to suplement diety, stworzony w laboratoriach Forever z myślą o tych wszystkich osobach, których organizm ma szczególne zapotrzebowanie na witaminę B12 oraz kwas foliowy. Te dwa niezwykle aktywne biologicznie związki odgrywają szalenie ważną rolę na poziomie mikrokomórkowym. 

Laboratoryjne połączenie

Choć Forever b12 powstał w warunkach laboratoryjnych, nie znajdziemy w nim żadnej chemii. Obie witaminy zostały pozyskane z wyłącznie z naturalnych źródeł i zachowały swoje właściwości. Uwalniają je dopiero w przewodzie pokarmowym, z którego krew transportuje je do każdej komórki organizmu. Co więcej, formuła suplementu gwarantuje ich powolne wchłanianie, dzięki czemu suplementacja przynosi fantastyczne efekty już od pierwszego dnia.

Dwie wyjątkowe witaminy

Zarówno witamina B12, jak i witamina B9, zwana kwasem foliowym, to składniki odgrywające niezwykle ważną rolę w budowie i funkcjonowaniu układów nerwowego oraz krwionośnego. Ale nie tylko. Witamina B12 wspomaga też układ odpornościowy, pomaga organizmowi zachować równowagę psychiczną i determinuje metabolizm homocysteiny. Ponadto zmniejsza ryzyko choroby Alzheimera, a także chorób nowotworowych. Kwas foliowy z kolei zapobiega wielu wadom płodu, a także chorobom serca u osób dorosłych.

Idealne proporcje 

Tworząc Forever b12 podczas badań przywiązano wiele wagi nie tylko do naturalnych źródeł pochodzenia witamin, ale także do połączenia ich w proporcjach, które determinują i wspierają wzajemnie działanie tych substancji. Dzięki temu suplement doskonale sprawdza się jako uzupełnienie diety zarówno osób, które mają problemy z niedokrwistością, jak i osób z chorobami układu nerwowego czy psychicznego. 

Forever b12 to suplement, który doskonale uzupełnia niedobory witamin B12 i B9. I robi to w sposób zupełnie naturalny. 

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Przydatne
Bardzo dobre witaminy spełniają swoją rolę
Na

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy