Forever Gin-Chia

Forever Gin-Chia

85,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Energia czerpana z natury 

Forever Gin Chia to suplement diety stworzony z myślą o tych wszystkich osobach, które pragną w naturalny sposób wzmocnić swój organizm i odnaleźć w sobie nowe pokłady życiowej energii. Jest on prawdziwy bogactwem substancji aktywnych biologicznie, które stymulują pracę całego organizmu, zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej.

Kompozycja zainspirowana naturą

W Forever Gin Chia firmy FLP znajdziemy dwa wyjątkowe składniki. Są to żeń-szeń oraz szałwia argentyńska. Połączone w warunkach laboratoryjnych, po wcześniejszej koncentracji związków aktywnych biologicznie w nich zawartych, są prawdziwą bombą energetyczną. I to bombą w stu procentach naturalną. Dzięki temu też suplement jest w pełni bezpieczny i właściwie nie ma żadnych przeciwwskazań, aby go stosować.

Kompleksowe działanie

Ponieważ zarówno żeń-zeń, jak i szałwia argentyńska są prawdziwym bogactwem składników mineralnych i witalnych, stosowanie tego suplementu pozwala szybo odzyskać zarówno siły fizyczne, jak i psychiczne. Każda tabletka uwalnia tysiące aktywnych cząsteczek, które docierają do komórek, regenerują je i naturalnie pobudzają do pracy. Zrewitalizowane i wzmocnione komórki pobudzają natomiast do pracy tkanki, a te poszczególne układy naszego organizmu.

Stymulacja życiowej siły

Dzięki swoim właściwościom, suplement diety Forever Gin Chia polecany jest przede wszystkim osobom, które podejmują właśnie wzmożony wysiłek fizyczny, czy psychiczny, lub odczuwają brak energii po takim wysiłku. Suplement szybko uzupełnia powstałe braki, regeneruje organizm, a także wycisza i pozwala zachować równowagę wewnętrzną. Dodatkowo jest też naturalnym sposobem na detoksykację organizmu, neutralizację wolnych rodników oraz wzmocnienie układu immunologicznego.

Forever Gin Chia to w pełni naturalne źródło energii, które przywraca siły i poprawia nastrój.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy