Forever Relaksujące sole do kąpieli

Relaksujące sole do kąpieli

101,00 zł
Brutto

Relaxation bath salts Forever

Relaksacyjne sole do kąpieli odmienią zwyczajną wieczorną kąpiel i pozwolą cieszyć się bogactwem kojących zapachów. Dzięki nim każdy może poczuć jak w SPA w zaciszu własnego domu. Aromatyczne wonie ukoją zmysły i pozwolą się zrelaksować. Co więcej, wieczorna kąpiel z wykorzystaniem soli Forever Living to sposób na wieczorne wyciszenie, zrelaksowanie się oraz poprawienie jakości swojego snu. Wystarczy wykorzystać zaledwie dwie łyżki soli, aby stworzyć doskonałą, uspokajającą kąpiel.

Relaksujące sole do kąpieli od marki Forever Living łączą w sobie mityczne sole z Morza Martwego, lawendę oraz inne olejki eteryczne. To właśnie Morze Martwe jest jednym z najbardziej znanych miejsc pod względem niezwykłych właściwości relaksacyjnych oraz terapeutycznych. Z kolei lawenda jest bardzo często wykorzystywana w aromaterapii ze względu na swoje właściwości uspokajające. Wykorzystanie pozostałych olejków eterycznych dodatkowo wzmacnia efekt poprzednich dwóch składników, zapewniając doskonałą kompozycję zapachową.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

                                                                                                                                                        

TYLKO U NAS

DARMOWA DOSTWA!

NA WSZYSTKIE PRODUKTY

WYSYŁKA ZA  0ZŁ