Forever Essential Oils Soothe

Forever Essential Oils Soothe

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Esentials Oils Soothe marki Forever Living Products to czysty olejek roślinny stworzony z naturalnych składników wysokiej jakości. Są to doskonałe oleje roślinne pochodzące z najlepszych źródeł z Indii, Chin, Egiptu, a nawet Madagaskaru. W skład Forever Essential Oils Soothe wchodzi dzika mięta, Wintergreen, kamfora, Ylan Ylang oraz rumianek.

Składniki skomponowano ze sobą w taki sposób, aby zapewniały kojącą oraz uspokajającą nutę zapachową, która doskonale sprawdza się jako wieczorne wyciszenie lub zapewnienie chwili relaksu. Zapach Essential Oils Soothe jest bardzo trwały, lecz nie natarczywy. Starannie wyselekcjonowane, w 100% naturalne składniki sprawiają, że wykorzystując ten olejek od Forever Living Products, mamy naprawdę do czynienia z produktem najwyższej jakości.

To właśnie ta jakość oraz intensywny zapach sprawiają, że olejek Forever jest bardzo wydajny i nawet regularne stosowany wystarcza na bardzo długi czas.

Forever Essential Oil Soothe to produkt wyłącznie do stosowania miejscowego.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń